Šons Mendess laidis klajā savas dokumentālās filmas ieskatu

Publicēšanas datums : 21.10.2020

Slavenais dziesminieks publiskojis savas dokumentālās filmas “In Wonder” pirmo treileri. Tajā redzams, kā mūziķis nododas skatuvei, kā arī nelielas romantisko attiecību aizkulises ar izpildītāja draudzeni Kamilu Kabeijo (Camila Cabello). 

Dziedātājs pastāstīja, par ko būs šī dokumentālā filma: “Šis nav stāts par populāru mūziķi. Šis ir stāsts par puisi, kurš pieaug. Kādreiz es domāju, ka mani elki piedzima leģendāri. Tā vienkārši nav patiesība. Ja es pateiktu pasaulei, ka es esmu parasts cilvēks, vai viņi pārstātu apmeklēt manus šovus? Varbūt man ir jāspēlē supervaroņa loma nedaudz ilgāk,” stāsta izpildītājs.

Tāpat īsajā klipā Mendess (Shawn Mendes) atzīstas dziedātājai, ka visas sarakstītās dziesmas vienmēr ir bijušas par viņu. “Visas ir par tevi. Visas dziesmas, ko es esmu sarakstījis ir par tevi,” atzinās 22 gadu vecais mākslinieks

Pāris pirmo reizi satikās 2014. gadā. Baumas par abu attiecībām sākās pēc 2015. gada dziesmas “I Know What You Did Last Summer”, savukārt pa īstam abi sāka satikties tikai 2018. gadā, kad mūzikas pasaulē nāca singls “Senorita”, ko pāris ierakstīja kopā. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Shawn Mendes

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white