Šons Mendess atklājis, kam tika veltīts 2016. gada hits “Treat You Better”

Publicēšanas datums : 24.11.2020

Nedēļas sākumā skatītājiem tika nogādāta kanādiešu dziedātāja Šona Mendesa (Shawn Mendes) dokumentālā filma “In Wonder”. Tās saturā mūziķis atklājis lielu apjomu privātas informācijas, tai skaitā arī to, ka viens no populārākajiem 2016. gada skaņdarbiem “Treat You Better”, tika veltīts Kamilai Kabeijo (Camila Cabello).

Mūziķe atminas, ka viņi braukuši ceļojumā uz Ņujorku un mašīnā sākusi skanēt šī dziesma. Kamila uzdevusi jautājumu, vai šī dziesma ir par viņu, uz ko Mendess sniedza pozitīvu atbildi: “Jā, tā ir par tevi, viss ir par tevi, tās vienmēr ir bijušas par tevi.”

Dziesminieks ir kopā ar pazīstamo izpildītāju kopš pērnā gada jūlija. Īsi pēc dziesmas “Senorita” izdošanas, pāris oficiāli paziņoja savu attiecību statusu. Taču pirms tam mākslinieki gājuši katrs savu ceļu, pirmo reizi satiekoties piecus gadus atpakaļ. 

Hits “Treat You Better” tika izdots 2016. gada jūnijā, kā Mendesa vadošais singls no otrā studijas albuma “Illuminate”. Skaņdarbs ieņēma vairākas pirmās vietas Eiropas valstu topos, Lielbritānijā un “Billboard Hot 100” ierindojoties sestajā pozīcijā. 

Tāpat izpildītājs gatavo laist klajā ceturto studijas plati “Wonder”. Tā tiks izdota 4. decembrī, piedāvājot klausītājiem 12 jaunus skaņdarbus, kā arī līdz šim jau izdotos singlus.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Shawn Mendes

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white