Šons Mendess apgalvo, ka viņa Met Gala randiņš bijis platonisks

Publicēšanas datums : 17.05.2018

Šons Mendess (Shawn Mendes) joprojām smejas…

… un smejas viņš par to, ka medijos viņa parādīšanās šā gada Met Gala pasākumā kopā ar modeli Heiliju Boldvinu (Hailey Baldwin) tikusi nodēvēta par viņu kā pāra „lielo debiju”, jo viņš pieturas pie apgalvojuma, ka abi esot tikai labi draugi.

image 1
Shawn Mendes & Hailey Baldwin


Baumas par dziesmas „In My Blood” izpildītāja un modeles romantiskajām attiecībām klīst apkārt jau kopš pagājušā gada oktobra, kad tika publiskotas bildes, kurās abi redzami apkampušies, ap Ziemassvētku laiku apciemojot Šona dzimto pilsētu Toronto. Tāpēc viegli saprotams, kādēļ daudzi secinājuši, ka abi beidzot publiski atklājuši savas attiecības, šā mēneša sākumā kopīgi apmeklējot galveno Ņujorkas modes balli.

Taču Šons nesen noliedzis šīs baumas, uzstājot, ka abi esot vienkārši „tiešām labi draugi”. Līdz ar to viņu mazliet kaitinot kliedzošie virsraksti par viņa platonisko randiņu, jo tas tiešām nav bijis tā, kā fani domājot.

image 2
Shawn Mendes


„Nē, tā nebija mūsu lielā debija,” 19 gadus vecais mākslinieks paziņojis portālam People.com. „Mums abiem šajā pasākumā piedalīties palūdza Tomijs Hilfigers (Tommy Hilfiger).”

Kā apgalvojis Šons, uz sarkanā paklāja viņš un Heilija nolēmuši pozēt kopā, jo viņam bijis nepieciešams morāls atbalsts, jo mūziķis nekad iepriekš nebija apmeklējis tik augstu standartu ballīti.

image 3
Shawn Mendes & Hailey Baldwin


„Skaidrs kā diena, ka mēs ar Heiliju esam draugi, un mani ļoti iepriecināja iespēja apmeklēt pasākumu kopā ar viņu, jo viņa ir šīs jomas profesionāle, bet man tas bija pirmais gads, tāpēc viņa palīdzēja man mazliet atbrīvoties no spiediena,” mūziķis skaidrojis. „Es biju sajūsmā par iespēju to darīt kopā ar viņu.”

Jāatzīst, ka Šons nav vienīgais, kurš noliedz baumas par romantiskām attiecībām. Šā gada martā 21 gadu vecā Heilija skaidri lika saprast, ka viņa domā, ka konkrētais dziedātājs ir „brīnišķīgs”, bet ka viņa arīdzan jau ir apradusi ar nepamatotām baumām par savu mīlas dzīvi.

image 4
Hailey Baldwin


„Lielākoties es par to tikai pasmejos,” viņa sacījusi žurnālam „People”. „Man tas šķiet diezgan smieklīgi, ja esam godīgi. Šo savu dzīves pusi es mēģinu, cik iespējams, paturēt noslēpumā. Es nedomāju, ka man cilvēkiem ir jāpaskaidro savas izvēles, jo tā taču ir mana dzīve.”

Tad nu atvelkam elpu visi tie, kuri domāja, ka šovbiznesā dzimis vēl viens izskatīgs un talantīgs pāris. Viņi ir tikai draugi!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white