Sociālie tīkli iedzinuši panikā Dua Lipu

Publicēšanas datums : 13.01.2021

Komunicēšana ar cilvēkiem sociālajos tīklos pamatīgi iedragājuši Duas Lipas (Dua Lipa) pārliecību par sevi, liekot viņai visu laiku prātot, ko viņi par viņu runā.

Dziesmas “Don’t Start Now” izpildītāja var lepoties ar vairāk nekā 58 miljoniem sekotāju Instagramā un 6,9 miljoniem Tviterā, taču, kad kontu apkalpošana pašai radījusi panikas lēkmes, viņa nolēmusi šo darbiņu uzticēt savai menedžmenta kompānijai.

Dziedātāja, kuras foto rotā žurnāla “Vogue” britu izdevuma februāra numura vāku, glancētajam žurnālam pastāstījusi: “Es piedzīvoju panikas lēkmes. Un es nedomāju: “Tas nav veids, kādā man vajadzētu izbaudīt šīs unikālās dzīves pieredzes.” Tas bojāja manu pārliecību par sevi. Es biju tik nervoza, domājot, ko citi par mani sacīs.”

Plašajā intervijā 25 gadus vecā žurnāla vāka zvaigzne pieskārusies arī savu attiecību ar 21 gadu veco Anvaru Hadidu (Anwar Hadid), kurš ir pazīstamo modeļu Džidžī un Bellas Hadidu (Gigi, Bella Hadid) brālis, tēmai.

Abi satiekas jau kopš 2019. gada un bieži dalās ar savas kopdzīves mirkļiem Instagramā, taču, kā izrādās, Londonā dzimusī māksliniece ir ļoti izvēlīga attiecībā uz to, kas tiek publicēts.

“Mums ir visas šīs brīnišķīgās atmiņas un pieredzes, un, ja ir kaut kas, ar ko mēs abi vēlamies dalīties, tad tas ir OK,” Dua stāstījusi. “Tomēr mēs esam visai privāti – mēs jums rādām tikai tik daudz, cik vēlamies, lai jūs redzētu. Tas ir kā ņemt un dot, mēģinot atrast līdzsvaru starp to, cik mēs esam laimīgi un iemīlējušies, un kā vēlamies tajā dalīties ar apkārtējiem, tajā pašā laikā nerādot neko lieku. 

Es vēlos būs spējīga baudīt laimi šajās attiecībās, neapgrūtinot sevi ar citu cilvēku viedokļiem.”

Tad nu neapgrūtinām Dua Lipu ar saviem viedokļiem, ja!

Foto: billboard.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā  

Mākslinieki: Dua Lipa

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white