Slavenu mūziķu bērni viņu mūzikā

Publicēšanas datums : 18.06.2018

Pēc nedēļām ilgas spekulēšanas beidzot ir skaidri zināms, ka burvīgais mazulis, kurš Teilores Sviftas (Taylor Swift) dziesmā saka: „Gorgeous”, ir Džeimsa Reinoldsa (James Reynolds).

Aktieru Raiena Reinoldsa (Ryan Reynolds) un Bleikas Laivlijas (Blake Lively) divus gadus veco meitu esot izvēlējusies pati Svifta pēc tam, kad, pavadot dienu pludmalē kopā ar saviem slavenajiem vecākiem un tik pat slaveno dziedātāju, meitene šo vārdu esot nepārtraukti atkārtojusi.

image 1
James & Ryan Reynolds; Taylor Swift


Tad nu mēs sākām domāt… Kuri vēl pazīstami mūziķi savās dziesmās fona vokālu ir ļāvuši iedziedāt savām vai citu slavenību atvasēm? Un aiz šīm muzikālajām sadarbībām noteikti slēpjas pa kādam burvīgam stāstam!

Zemāk vari uzzināt, kuri slavenību bērni ir debitējuši slavenos hitos!

1. Aksls Džeks Duamels (Axl Jack Duhamel) pievērsa sev visu uzmanību ar savu franču valodas prasmi, kad piedziedāja savai māmiņai Fērgijai (Fergie) viņas dziesmā „Enchanté”.2. Blū Aivija Kārtere (Blue Ivy Carter) jeb Bejonses (Beyoncé) un Jay-Z  meita pierādījusi, ka viņas talants vienkārši ir mantots, 45 sekundes uzstājoties sava tēva albuma „4:44:  dziesmā „Blue’s Freestyle/We Family”.Protams, šis nav vienīgais Blū muzikālais rodeo, jo viņa vokāli ir piedalījusies arī savas mammas dziesmā „Blue” un tēva 2012.gada kompozīcijā „Glory”.3. Tāpat kā tautai patika viņas mamma Vitnija Hjūstone (Whitney Houston), viņi dievināja arī Bobiju Kristīnu (Bobbi Kristina). Kad jaunā meitene 1999.gadā pievienojās savai mammai uz skatuves koncertā Vācijā, pūlis gandrīz satrakojās no sajūsmas.4. Pienācis laiks, iespējams, vienam no bēdīgi slavenākajiem tēva un meitas duetiem hip-hopa vēsturē. Eminems (Eminem) iekļāva savas tolaik 6 gadus vecās meitas Heilijas Džeidas (Hailie Jade) vokālu savā skandalozajā dziesmā „My Dad’s Gone Crazy”.5. Kantrī mūzikas superzvaigznei Timam Makgrovam (Tim McGraw), ierakstot savu dziesmu „The Last Dollar”, bijušas labākās fona dziedātājas pasaulē, proti viņa paša un Feitas Hilas (Faith Hill) meitas Megija, (Maggie), Greisa (Grace) un Odrija (Audrey).6. Stīvija Vondera (Stevie Wonder) piemīlīgā meita Aiša (Aisha) savu debiju piedzīvoja, esot vēl mazuļa vecumā, piedaloties dziesmā „Isn’t She Lovely” – dziesmā, kas uzrakstīta par mūziķa meitas piedzimšanu.7. Vils Smits (Will Smith) 1997.gadā lika mums apraudāties ar savu dziesmas „Just the Two of Us”, kura vēsta par mākslinieka saikni ar viņa dēlu Treju (Trey), izpildījumu. Dziesmas videoklipā redzami arī citi slaveni tēvi kopā ar saviem dēliem.8. Kristīnas Agileras (Christina Aguilera) trīs gadus vecā meita Samera Reina (Summer Rain) pievienojusi savu balsi mammas singlam „Dreamers” no viņas jaunākā albuma „Liberation”.9. Sailasu Timberleiku (Silas Timberlake) varam dzirdēt viņa tēta Džastina (Justin Timberlake) dziesmas „Young Man” ievadā, kad viņš saka: „Da-da.” („Tē-tis.”)Vai nav mīlīgi?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white