Slavenību padomi lieliska topošās māmiņas foto uzņemšanai

Publicēšanas datums : 24.07.2018

Tā jau saka, ka talantīgs cilvēks ir talantīgs visā.

Pēdējā laikā izskatās, ka dažādas slavenības sevī atklājušas arī talantu uzņemt satriecošas fotogrāfijas, kurās šīs slavenības redzamas mātes cerībās.

No Bejonses (Beyoncé) līdz Cardi B – ieskaties zvaigzņu padomos, kā uzņemt izcilas gaidību laika fotogrāfijas!


1. Cardi B


Izvēlies vienu tēmu un pie tās turies!


image 1


Cardi B savas pirmās gaidību fotosesijas laikā pirms meitas Kultūras (Kulture) ierašanās pasaulē deva priekšroku visām iespējamām puķēm piepildītam fonam. Repere izmantoja šo foto, lai paziņotu, ka viņas un vīra, grupas Migos dalībnieka Offset mazulīte beidzot ir debitējusi pasaulē.


2. Siāra (Ciara)


Uzvelc savus mīļākos džinsus!


image 2


Džinsos tērptā Siāra savu kailo, briestošo vēderu atrādīja seksīgā fotosesijā portālam HarpersBazaar.com un tādejādi pacēla grūtnieču fotosesiju latiņu vēl augstāk.


3. Šerila Koula (Cheryl Cole)


Pieturies pie klasikas!


image 3


Šerila, kura savu pirmo bērnu, viņas un Liama Peina (Liam Payne) dēlu Bēru (Bear) pasaulē laida 2017.gada martā, pirmo reizi atrādīt savu briestošo vēderu izvēlējās oficiālajā apvienotajā kompānijas L’Oréal un labdarības organizācijas „The Prince’s Trust” fotosesijā.


4. Bejonse


Iztaisi no tā milzīgu notikumu!


image 4


Queen Bey savai gaidību fotosesijai pievērsās pavisam nopietni. Paziņojot, ka viņa un viņas vīrs Jay-Z gaida dvīņus, Bejonse izvēlējās vilkt mugurā skaistu apakšveļu un plīvuru un pozēt ar krāšņu ziedu kompozīciju fonā. Tas atmaksājās, jo tika pārspēts Selēnas Gomesas (Selena Gomez) iepriekš uzstādītais rekords par visvairāk patikušo fotogrāfiju Instagramā.


5. Pink


Iesaisti fotosesijā savu mazo!


image 5


Ģērbusies plīvojošā, baltā kleitā un apskaujot savu briestošo vēderu, Pink pozēja ēteriskā fotosesijā kopā ar savu mazāka formāta kopiju, meitu Vilovu (Willow).


6. Alanisa Moriseta (Alanis Morissette)


Nopeldies!


image 6


Ja dod priekšroku peldei, nevis gulēšanai saulē, izmēģini Alanisas ideju fotosesijai! Kanādiešu dziedātāja, kura šīs fotogrāfijas uzņemšanas laikā gaidīja savu meitiņu Oniksu (Onyx), izvēlējās pozēt zem ūdens un izskatījās apgarotāka nekā jebkad.


7. Behati Prinslū (Behati Prinsloo)


Nenovērtē par zemu fotogrāfijas, kas uzņemtas pret spoguli!


image 7


Bikini tērptā grupas Maroon 5 solista Ādama Levīna (Adam Levine) sieva nekad nav raukusi degunu par pašbildēm, kas uzņemtas pret spoguli. Arī tad, kad viņa gaidīja savu pirmo meitiņu Dastiju Rouzu (Dusty Rose), un tieši tāpēc mēs viņu mīlam vēl vairāk.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white