Slavenības aplaudē Pink atbildei interneta trollim

Publicēšanas datums : 17.05.2018

Pink nav bail no neviena, arī no interneta troļļiem!

Dziesmas „What About Us” izpildītāja trešdien, 16.maijā nav baidījusies atcirst kādam savam nīdējam, kurš tvītojis, ka „Pink (rozā) izskatās tik veca, ka viņu tagad vajadzētu saukt par Purple (violets)”.

„Tu droši vien esi no Losandželosas,” atbildējusi 38 gadus vecā dziedātāja. „Nu, pasaulē ir palikuši arī daži cilvēki, kuri izvēlas novecot dabiski. Un es esmu nopelnījusi katru sasodīto minūti no saviem 38 gadiem. Kaut gan kā izskaties tu pats? Jo es nekad par tevi nebiju dzirdējusi, līdz tu izrunāji manu vārdu. Man tevi vajadzētu saukt par mazo, violeto trolli.”Patiesību sakot, Pink atgādinājusi Tvitera lietotājam, ka „novecot ir svētība” un ka „ja tavā sejā ap acīm un muti ir krunciņas, tad tas nozīmē, ka daudz esi smējies”.

„Es lūdzu Dievu, lai pēc desmit gadiem izskatos vecāka, jo tas nozīmēs, ka es esmu dzīva,” dziedātāja turpinājusi.

image 1Skaidra lieta, ka dziedātājas fani atbalstījuši mākslinieci visiem spēkiem, un viens no viņiem pat ierakstījis: „Nevaru vien sagaidīt, kad tevi varēšu ieraudzīt, kad tev būs 80 gadu. Un, ja tu joprojām nodarbosies ar gaisa vingrošanu, jo labāk.”

„Tu zini, ka tā būs!” Pink atbildējusi. „Es to nosaukšu par „Krunku un kūleņu tūri”.”Savu atbalstu dziesmas „Beautiful Trauma” izpildītājai paudušas arī tādas slavenības kā Rīza Vizerspūna (Reese Witherspoon), Lora Raita (Laura Wright) un Džošs Geds (Josh Gad).

Galvenais, kas šajā brīdī jāatceras Pink un viesiem pārējiem: „You’re F---in’ Perfect.” („Tu esi ideāla, pie velna.”)

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white