Šis un tas par Billiju Eilišu

Publicēšanas datums : 01.02.2021

Billija Eiliša (Billie Eilish) pēdējā laikā bauda milzu popularitāti, tāpēc, lūk, vēl daži interesanti fakti par viņu.

Jau 12 gadu vecumā ārkārtīgi talantīgā meitene jutās tik neērti savā ķermenī, ka sāka lietot tabletes svara zaudēšanai.

Dziesmas “Bad Guy” izpildītāja ir atpazīstama ne tikai ar savu mūziku, bet arī ar faktu, ka tērpjas vismaz pāris izmēru lielākās drēbēs, lai nomaskētu sava ķermeņa aprises. Kā viņa atzinusi žurnālam “Vanity Fair”, problēmas ar savā ārējā izskata pieņemšanu Billijai sākušas jau agrā vecumā.

“Es atceros, ka 12 gadu vecumā izmēģināju tableti, kurai vajadzēja man palīdzēt zaudēt svaru, bet vienīgais, ko tā izdarīja, lika man pieslapināt gultu,” atzinusies mūziķe. “Tas bija traki. Tagad pati tam nespēju noticēt.”

image 1

Pagājušajā gadā Billija tika nofotografēta, valkājam vesti, un, kā paskaidrojusi, viņam mīļie bijuši nopietni nobažījušies par dziedātājas veselību, ņemot vērā negatīvos komentārus pie attēliem. 

“Mani apkārtējie bija vairāk noraizējušies nekā es, jo iemesls, kāpēc es mēdzu sevi graizīt, bija mans ķermenis,” viņa prātojusi.

Taču nu pie pozitīvākām ziņām.

Nesen atklājies, ka “oskarotais” aktieris un grupas “30 Seconds to Mars” līderis Džareds Leto (Jared Leto) gandrīz noslēdzis līgumu ar Billiju un viņas brāli Fineasu (Finneas), kad viņi vēl bijuši nevienam nezināmi mākslinieki. Turklāt tas noticis pēc tam, kad abi izklaidējuši viesus Džareda mājas ballītē, kurā vien no viesiem bijis Leonardo DiKaprio (Leonardo DiCaprio).

Par to pats Džareds pastāstījis televīziju sarunu šova vadītājam Džeimsam Kordenam (James Corden), viesojoties “The Late Late Show with James Corden”.

“Viņiem vēl nebija līguma, tāpēc es nodomāju, varbūt man tādu ar viņiem noslēgt. Viņi bija tik ārprātīgi talantīgi un vienkārši īpaši cilvēki – ļoti inteliģenti, empātiski, vienkārši ļoti labi cilvēki, un man viņi ļoti patīk,” ar atzinību neskopojies Leto.

Diemžēl grupas 30 Seconds to Mars solists tā arī nav paskaidrojis, kāpēc tad īsti tomēr nav noslēdzis līgumu ar šiem “ārprātīgi talantīgajiem” cilvēkiem, taču piebildis: “Viņi ir lieliski cilvēki. Esmu arī liels viņu fans.”

Noskaties interviju ar Džaredu zemāk:

 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white