Silk City kavējas 90-to gadu sajūtās jaunajā "Feel About You"

Publicēšanas datums : 23.07.2018

Marka Ronsona (Mark Ronson) un Diplo savienība Silk City ir nākusi klajā ar jaunu skaņdarbu, kas seko viņu debijai “Only Can Get Better”. 

Singls “Feel About You” gluži nav house mūzikas grāvējs, ko varētu teikt par dueta pirmo singlu. Šī dziesma vairāk liek kavēties 90. gados, gandrīz ar tādiem pašiem sintezatora trokšņiem (un ļoti līdzīgu melodisko progresiju) kā Robin S klasiskajā “Show Me Love”. Dziedātājas Mapei dvēseliskais izpildījums ir viena no labākajām daļām jaunajā dziesmā. Citiem vārdiem sakot, “Feel About You” varbūt ir piezemētāka par tās priekšgājēju “Only Can Get Better”, taču, ja tā atskanētu klubā, mēs joprojām paceltu savas rokas gaisā un mestos dejā. 

image 1
Mapei

Silk City pavisam noteikti ir vēl citas mūzikas pērles, kuras tuvākajā laikā varētu sasniegt klausītāju ausis. Kā jau rakstījām, Ronsons nesenā intervijā ir apspriedis kādu jaunu dziesmu, kuru iedziedājusi Dua Lipa (Dua Lipa), savukārt pie tās radošā procesa savu pirkstu pielikušas Romija Madlija Krofta (Romy Madley Croft) no The xx un Florence Velša (Florence Welch) no Florence + The Machine. 

Noklausies Silk City un Mapei kopdarbu “Feel About You” zemāk! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white