Sias filma saņem trīs „Zelta Avenes”

Publicēšanas datums : 26.04.2021

Ne ar visām saņemtajām balvām būtu jālepojas.

Tikai dažus mēnešus pēc tam, kad dziedātājas un mūzikas autores Sias (Sia) debija filmu režijā „Mūzika” („Music”) šokēja kino fanus, izpelnoties veselas divas nominācijas „Zelta Globusam”, skarbu kritiķu un skatītāju vērtējumu izpelnījusies filma tikusi pie apšaubāmā goda kā šā gada „Zelta Avenes” ceremonijas, kas atzīmē sliktāko, ko kino šogad ir piedāvājis, laureāte.

„Mūzika”, kas tā arī neieguva nevienu „Zelta Globusu”, ir tikusi pie veselām trijām „Zelta Avenēm”. Sliktākās aktrises (ne) gods ticis Keitai Hadsonei (Kate Hudson), par Sliktāko otrā plāna aktrisi atzīta Medija Zīglere (Maddie Ziegler), bet pati Sia godināta kā Sliktākā režisore.

image 1

Pati filma bija spējusi izraisīt skandālu vēl pirms tās iznākšanas uz ekrāniem, jo režisore bija izvēlējusies ar autismu slimas meitenes lomai nolīgt dejotāju Zīgleri, nevis kādu aktieri ar līdzīgiem traucējumiem dzīvē. Plašāk par šo jautājumu šeit.

Interesanti, ka pie „Zelta Avenēm” tikusi vēl viena daudz prestižākiem apbalvojumiem nominēta un tos ieguvusi filma – „Borat Subsequent Moviefilm” jeb „Borats 2”.

Ar pilnu „uzvarētāju” sarakstu vari iepazīties šeit.

Visas balvas, protams, ir ļoti subjektīvas, taču varbūt tiešām Siai labāk tomēr turēties pie mūzikas? 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Sia feat. Sean Paul

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white