SIA izdod singlu "Together" no gaidāmā albuma un filmas "Music"

Publicēšanas datums : 21.05.2020

Deviņkārtējā Grammy balvas nominante Sia izdod jaunu singlu "Together" no gaidāmā izpildītājas jaunā albuma un filmas "Music". “Together” ir viena no 10 dziesmām, kurām Sia ir autore un, kuras tiks iekļautas filmā.

Dziesmas video dod iespēju ieskatīties Sia režisores prasmēs, kas pilnībā izbaudāmas būs filmā "Music". Klipā piedalās Kate Hudson, Leslie Odom, Jr. un Maddie Ziegler.

 

Filā - Zu (Kate Hudson) uzzina, ka kļūst par vienīgo aizbildni savai pusmāsai vārdā Music  (Maddie Ziegler), jaunai meitenei ar autismu. Filmā tiks apskatītas divas tēmas, kas tuvas ir arīdzan pašai Sia – savas balss meklējumi un ģimenes atbalsta nozīmei. Scenārija autori ir Sia un Dallas Clayton, par pamatu ņemot 2017. gadā, Sia sarakstīto stāstu.

Dziesmas "Together" autori ir Sia un Jack Antonoff, dziesmas producents ir Antonoff, papildus pieaicinot Jesse Shatkin. Dziesma iznāk Monkey Puzzle/Atlantic Records paspārnē.

Gada sākumā Sia piedalījās BTS singlā "On", pagājušā gadā viņa apvienoja spēkus ar Diplo un Labirinth no grupas LSD. Debijas albums Labrinth, Sia & Diplo Present. LSD  pārsniedzis vienu miljardu klausījumu.

 

#PALIECMĀJĀS un klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

 

 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white