Sia ceturtdien plāno izdot jaunu singlu

Publicēšanas datums : 18.11.2020

Austrāliešu dziedātāja Sia sava Instagram profilā paziņojusi par jaunas dziesmas izdošanu jau šonedēļ, 19. novembrī. Patīkamo jaunumu paziņošanā mūziķei pievienojās aktrise un dziedātāja Medisona Zīglere (Maddie Ziegler), kura ir filmējusies vairākos dziesminieces mūzikas klipos. 

Dziesmai tika piešķirts nosaukums “Hey Boy”. Redzamajā video fragmentā dejotāja piemēra dažādus tērpus, kamēr fonā skan ieskats jaunajā skaņdarbā. Papildus tam izpildītāja ierakstam pievienoja klāt fanu iepriecinošu uzrakstu, pavēstot, ka viņai ir daudz ziņu par nākamo albumu, filmu “Music” un daudz ko citu.

“Hey Boy”, visdrīzāk kļūs par daļu no mākslinieces topošā albuma “Reasonable Woman”. Tā izdošanas datums pagaidām tiek plānots uz 2021. gadu, konkrētu datumu nenosaucot. Tas sekos 2017. gada platei “Everyday Is Christmas”. Toreiz tā nespēja gūt tik labus rezultātus kā iepriekšējais, 2016. gada albums “This Is Acting”, kas ieņēma trešo vietu Lielbritānijas albumu topos, savukārt mūziķes dzimtenē ierindojās pirmajā pozīcijā. 

Tāpat Sia un viņas partneri producēja un veidoja scenāriju mūziklam “Music”, ko plānots laist uz kinoteātra ekrāniem nākamajā gadā. “Tā bija šausmīga ideja, taču esmu ļoti gandarīta, ka es to paveicu, jo, man šķiet, ka tā ir labākā lieta, ko es esmu izdarījusi, kaut gan tā ir pati sarežģītākā,” pastāstīja dziedātāja radio “iHeartRadio” šā gada maijā. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: SIA

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white