Sia aizstāv savu sadarbību ar Mediju Zīgleri

Publicēšanas datums : 07.12.2017

Ja tevi jau agrā tīņa vecumā par savu mūzu izvēlas viena no lieliskākajām dziedātājām un dziesmu autorēm pasaulē, varētu domāt, ka tas taču ir fantastiski, izrādās, ne vienmēr.

Dziedātājai Siai (Sia) nācies aizstāvēt savu sadarbību ar Mediju Zīgleri (Maddie Ziegler), kura māksliniecei kalpo kā mūza gan viņas videoklipos, gan koncertturnejā, sakot, ka viņas mērķis ir 15 gadus vecajai dejotājai „dot iespēju”.

Pēc nesena dziedātājas koncerta apmeklējuma žurnāliste Bonija Malkina (Bonnie Malkin) žurnālā „The Guardian” publicējusi rakstu ar nosaukumu „Sias mīkla: ja jau slava tik ļoti bojā cilvēku, kādēļ ar to apkraut bērnu?” („The Sia conundrum: if fame is so damaging, why pass it on to a child?”).

image 2
Kadrs no Sias uzstāšanās


Tajā žurnāliste ir apspriedusi, kā „Grammy” balvām nominētā māksliniecei izdodas palikt gandrīz noslēptai zem maskējošām parūkām, tā vietā par savu uzstāšanos seju izvēloties izmantot realitātes šova „Dance Moms” absolventi.

image 3
Maddie Ziegler


Sia pati varbūt nav gatava laulībām ar slavu, bet, stāvot uz skatuves mūsu acu priekšā, izskatās, ka viņa ir gatava ar to salaulāt kādu citu,” rakstījusi Malkina. „Runa nav par kādu pilnīgi nezināmu cilvēku, bet par nepilngadīgu personu, kurai vēl būtu jāmācās, kas tā slava tāda ir un kā ar to tikt galā.”

Ar pilnu raksta tekstu vari iepazīties šeit.

image 1
Sia


Trešdien, 6.decembrī, uz Malkinas rakstu atbildot vairākos tvītos, Sia atklājusi, ka šis ir jautājums, par kuru arī viņa pati bieži domājot.

„Es katru nedēļu ar Mediju aprunājos, vai viņa to joprojām vēlas darīt, un daru viņai zināmu, ka, ja viņa kādreiz gribēs to pārtraukt, tas tiks pārtraukts,” rakstījusi dziesmas „Dusk Till Dawn” izpildītāja.„Kad es atklāju Mediju, viņa jau bija slavena, bet es, protams, esmu paplašinājusi viņas atpazīstamības robežas un jūtos par to atbildīga. Es ļoti vēlos viņu aizsargāt, un mans mērķis ir dot viņai iespēju jebkurā virzienā, kuru viņa izvēlēsies. Dažiem varbūt šķitīs, ka tīnis nedrīkst vai viņam nevajadzētu pašam pieņemt tik nopietnus lēmumus, tieši tāpēc es vienmēr mēģinu izvēlēties to, kas viņai derētu vislabāk. Tomēr es domāju, ka šī ir ļoti nopietna saruna.”
Beigās viņa secinājusi: „Tas, ko es esmu iemācījusies no Medijas, ir, ka slava uz viņu iedarbojas citādi, kā tā iedarbojās uz mani. Es varu vienīgi uzticēties, ka viņa saka man patiesību. Ja tas kādreiz mainīsies, mēs pārtrauksim.”Tā vien izskatās, ka žurnālisti šonedēļ ir izsaukuši aktīvu mūzikas pasaules zvaigžņu reakciju. Kā uz žurnāla „TIME” Gada cilvēka nosaukuma piešķiršanu reaģējusi Demī Lovato (Demi Lovato), vari izlasīt šeit.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white