Sešas popzvaigznes apvienojas kopīgā dziesmā

Publicēšanas datums : 05.07.2019

Vasarai sākot uzņemt apgriezienus un iesoļojot festivālu laikā, trīs no zināmākajiem deju mūzikas pārstāvjiem - “Dimitri Vegas & Like Mike” un Deivids Geta (David Guetta) ir salikuši spēkus kopā ar duetu “Afro Bros” un diviem izciliem regetona māksliniekiem - “Daddy Yankee” un Nati Natašu (Natti Natasha), lai izdotu kopīgu singlu ar nosaukumu “Instagram”. 

Duets “Dimitri Vegas & Like Mike” turpina strādāt ar dažādu žanru mūziķiem, demonstrējot savu dažādību. Izpildītāji ir nopelnījuši godalgu “Pasaules #1 DJ Duets”, kas tikai apstiprina mākslinieku kompetenci un talantu. 

Deivids Geta ir pierādījis sevi kā izcils mākslinieks un viens no pasaules ievērojamākiem dīdžejiem, sakrājot vairāk par 50 miljoniem pārdoto albumu kopiju, sasniedzot vairāk par 10 miljardiem skaņdarbu atskaņojumu “Youtube” un “Spofity” vietnēs, kā arī iegūstot vairākus platīna un zelta sertifikātus dažādās pasaules malās.

“Afro Bros” ir dīdžeju duets no Nīderlandes. Pats jaunākais mūziķu singls “How Many Times” tapis sadarbībā ar Šonu Kingstonu (Sean Kingston), kas, gluži kā “Instagram” dziesmas tapšana, tikai pierāda izpildītāju māku sadarboties ar dažādu žanru pārstāvjiem. 

Daddy Yankee” ir viens no ietekmīgākājiem Latīņamerikāņu mūzikas pārstāvjiem. Viņa un Luisa Fonsi vispasaules hīts “Despacito” un jaunākais ieraksts “Con Calma” spēja iegūt milzīgu popularitāti, iekarojot zemeslodes mūzikas topus. 

Nati Nataša strauji iemanto klausītāju sirdis un mūzikas topu virsotnes, pārsniedzot vairāk nekā miljardu atskaņojumu “Spotify” vietnē. Turklāt viņas hīts “Criminal”, kas tapa sadarbībā ar dziedātāju “Ozuna” pārsniedza 1,8 miljardus skatījumu vietnē “Youtube”.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white