Sems Smits skaidro, kāpēc kauninājis kādu pārāk ēdelīgu sievieti

Publicēšanas datums : 22.06.2018

Sems Smits (Sam Smith) atbildējis uz pārmetumiem par to, ka kauninājis (fat-shaming) kādu pārāk resnu atpūtnieci.

Viss sācies ar to, ka dziesmas „Stay With Me” izpildītājs savā Instagram Stories kontā ievietojis video, kurā tuvplānā atrādījis sievietes brokastis. Tajā pašā klipā redzams Smita partneris, seriāla „13 iemeslu, kāpēc” („13 Reasons Why”) aktieris Brendons Flins (Brandon Flynn), kurš nepatikā saviebis seju.

Dziedātājs pie sava publicētā video pierakstījis: „Tā nekas.” („Good going.”)

image 1Lorēna Bruksa (Lauren Brooks) ar draudzeni ieturējušas brokastis kādā Kalifornijas kafejnīcā, un Londonā strādājošā sieviete pastāstījusi, kā jutusies, ieraugot pati sevi Sema sociālajā kontā.

„Izskatās, ka viņš kauninājis (fat-shaming) mani par to, ka es tik daudz ēdu brokastīs,” viņa sacījusi laikrakstam „The Daily Star”.

„Viņam ir 9,5 miljoni sekotāju – un ikviens, kurš viņam seko un pazīst mani, tūlīt pat mani varēja atpazīt. Iedomājieties, ja es būtu meitene, kura kaut nedaudz jūtas nedroša par savu svaru.

Ja kāda slavenība viņu izsmietu par izvēlēto maltīti, tas būtu šausmīgi.”

Dziedātāja pārstāvis ekskluzīvi runājis ar portālu Digitalspy.com, skaidrojot: „Sems publicēja šo video, jo viņš apskauda viņas brīnišķīgās brokastis.”

image 2
Sam Smith


Jāatgādina, ka Sems pats vēl ne tik senā pagātnē ir piedzīvojis krasas svara izmaiņas, zaudējot gandrīz 20 kilogramu.

Kopā ar uztura speciālisti Amēliju Frīru (Amelia Freer) sācis jaunu uztura režīmu, mākslinieks divu nedēļu laikā spējis atbrīvoties no vairāk nekā 6 kilogramiem.

image 4Apspriežot savu cīņu ar lieko svaru, dziedātājs televīzijas kanālam CBS pastāstījis, ka no savas ēdienkartes izslēdzis glutēnu, piena produktus un rafinētu cukuru, bet našķojoties ar sasaldētu zāļu tēju.

„Es mīlu ēdienu, tāpēc tā ir pastāvīga cīņa,” viņš atzinis. „Tā vienmēr būs cīņa, bet es daru, ko varu. Es vienkārši vairs nepierijos kā cūka – tas arī ir galvenais, ko es daru.”

image 3
Sam Smith


Labu apetīti, Sem!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white