Sems Smits laiž klajā jaunu singlu un paziņo par albuma izdošanu

Publicēšanas datums : 14.02.2020

Dažas dienas pēc paziņojuma par sava jaunā skaņdarba izdošanu, izmantojot diezgan radošu pieeju, proti, ar personīgā parūku veikala atvēršanu, dziedātājs Sems Smits (Sam Smith) izdevis reklamēto singlu “To Die For”, kā arī paziņojis par nākamā albuma iznākšanu.

Twitter platformā angļu mūziķis izklāstīja, ka viņa trešais studijas albums, kas iemantos gluži tādu pašu nosaukumu kā jaunais skaņdarbs, kļūs pieejams pirmajā maijā, savukārt plates iepriekšpārdošana sākusies jau tagad. Smits piebilda, ka ir ļoti laimīgs par to, ko viņš ir paveicis. “Esmu neesmu bijis vairāk lepns par jebko kā par šo albumu. Esmu patiesi sevi atbrīvojis pēdējo divu gadu laikā, rakstot šo. Es ceru, ka jūs spēsiet dejot un attiecināt šos stāstus uz sevi. Tas vienmēr ir jums,” pastāstīja izpildītājs savā tvītā.

Singls “To Die For” seko ierakstam “I Feel Love”, kas mūziķa dzimtenē ieņēma 76. vietu, turpretī dziesminieka otrais studijas albums “The Thrill of It All”, kas tika izdots 2017. gada 3. novembrī pārliecinoši ieņēmi pirmās vietas gan Lielbritānijā, gan ASV, gan Dānijā, gan Beļģijā un citās Eiropas valstīs. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

Mākslinieki: Sam Smith

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white