Sems Smits jau strādā pie sava ceturtā albuma

Publicēšanas datums : 22.01.2021

Savu jaunāko albumu “Love Goes” britu mūziķis Sems Smits laida klajā tikai pagājušā gada oktobrī, taču dziedātājs jau tagad pilnā sparā strādājot pie tā turpinājuma.

(Piedod, Sem, bet latviešu valodā nav nekatrās dzimtes, tāpēc turpināsim Tevi uzrunāt vīriešu kārtā!)

Sema ilggadējais partneris dziesmu rakstīšanā Džimijs Neipss (Jimmy Napes) kompānijas Apple radio raidījumā “Straight Up” atklājis: “Viņdien mēs uzrakstījām jaunu dziesmu, un tas ir viens no maniem iemīļotākajiem skaņdarbiem, ko esam radījuši. Tas, ka turpinām to darīt un joprojām jūtamies, it kā darītu to pirmo reizi, manuprāt, liecina par ļoti īpašām partnerattiecībām.”

[image_1]

Skaļi jūsmojot par dziesmas “Too Good at Goodbyes” izpildītāja vokālajām spējām, ierakstu producents turpinājis: “Sema balss, protams, ir viena no lieliskākajām balsīm, kādas esmu dzirdējis. Iespēja šai balsij iemiesot mūziku, ko jūs kopā rakstāt, tas jau izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība. Lieta tāda, ka Sems varētu iedziedāt telefona grāmatu, un tas vienalga izklausītos brīnišķīgi.”

Tāpat Džimijs atzinis, ka muzikālais pāris kopīgā darba gadu laikā ir radījis daudzas dziesmas, kas tikušas “izbrāķētas” no Sema ierakstu kompānijas puses.

Viņš paskaidrojis: “Kopumā ņemot, diezgan daudz dziesmu tiek izbrāķētas. Mēdz būt pat tā, ka mēs no sajūsmas lēkājam augšā un lejā, kā mums šī dziesma patīk, bet cilvēki no ierakstu kompānijas pasaka: “Tā ir sliktākā dziesma, kādu jebkad esmu dzirdējis.””

Jāpiebilst, ka Sema mūzikā prevelējošā tēma ir sirdssāpes. Par albumu “Love Goes” “Grammy” laureāts sacījis: “Jāsaka, ka šī bija pirmā reize, kad es izjutu īstas, reālas sirdssāpes. Sajūtu, ka otrs cilvēks ir aizgājis, ka tu nevari gulēt, to ļoti, ļoti šausmīgo sajūtu. Pārējie albumi bija par sirdssāpju ideju, bet kopumā tie bija par neatbildētu mīlestību. Šoreiz ir runa par īstu mīlestību un patiesi salauztu sirdi.”

Cerēsim, ka Sema nākamā albuma tapšana sagādās viņam mazāk sāpju, saglabājot mūziķim raksturīgo māksliniecisko kvalitāti!

Foto: billboard.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Sam Smith

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white