Sems Smits iesūdzējis tiesā savu bijušo ierakstu kompāniju

Publicēšanas datums : 16.05.2018

Tiek ziņots, ka Sems Smits (Sam Smith) esot iesaistījies tiesas prāvā ar savu bijušo ierakstu kompāniju, lai nepieļautu tās mūzikas, ko viņš ierakstījis, pirms kļuva slavens, izdošanu.

Kā ziņo britu laikraksta „The Sun” redaktori, dziesmas „Stay With Me” izpildītājs sūdzot tiesā ierakstu kompāniju „Flipbook Music”, lai neļautu tai izdot divus albumus, kurus viņš ierakstījis, pirms kļuva par atpazīstamu vārdu mūzikas pasaulē.

image 1
Sam Smith


2016.gadā „Flipbook” it kā esot ziņojuši par Sema neoficiālā debijas albuma „Diva Boy” izdošanu un laiduši klajā tā pirmo singlu „Momentary Mine”, kā izrādās, bez Smita piekrišanas, tāpēc popzvaigzne steigšus zvanījis advokātiem.

image 2„Sems nenogurstoši ir strādājis pie sava popzvaigznes imidža, ieliekot savu sirdi un dvēseli divos oficiālajos albumos, ar kuriem lepojas,” kāds zinātājs pavēstījis laikrakstam. „Tagad viņš baidās, ka, ja dienas gaismu ieraudzīs šīs vecās dziesmas, viņš kļūs par apsmieklu.”

Toreiz vēl tīņa vecumā esošais Smits, sperot savus pirmos soļus muzikālas karjeras virzienā, esot ierakstījis „banālas dziesmiņas”.

image 5
Sam Smith


„Taču viņam nebija nekādas mākslinieciskas kontroles, un viņi šķīrās visai naidīgi, kad viņš atteicās ļaut šīs dziesmas izdot, saprotot, ka tās neatspoguļo viņu kā mākslinieku,” turpinājis ziņu avots. „Tas bija 2008.gadā, bet „Flipbook” nepiekāpjas, un Sems dara visu, kas viņa spēkos, lai nepieļautu šo dziesmu izdošanu.”

„Tas nav bijis viegli – lietas ir stipri vien sarežģījušās,” piebildis ziņu sniedzējs.

Kopš sava debijas albuma „In the Lonely Hour” laišanas klajā 2014.gadā Smits mūzikas pasaulē ir piedzīvojis milzu panākumus, bet viņa 2017.gadā izdotais albums „The Thrill of It All” ir sasniedzis 1.vietu gan Lielbritānijas albumu topā, gan Billboard 200 albumu topā.

image 3Tāpat viņš ir ticis arī pie „Oskara” balvas par Labāko dziesmu „Writing’s On the Wall” Džeimsa Bonda (James Bond) filmai „Spektrs” („Spectre”).

image 4
Jimmy Napes & Sam Smith


Viņa bijušās ierakstu kompānijas mājaslapas sadaļā, kas veltīta dziedātājam, rakstīts, ka viņa „vienā naktī sasniegtie panākumi” esot, pateicoties „trim galvenajiem gadiem no 2007.-2010., ko Sems pavadījis „Flipbook Music”, kur loloti viņa sapņi un atklāts, attīstīts un reklamēts viņa talants… kas viss atļāvis viņa pašreizējai ierakstu kompānijai „Capitol Records” „viņu pamanīt”.”

Nepateicība pasaules alga vai mana mūzika, ko gribu, to daru?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white