Selēna Gomesa un The Chainsmokers pievienojas jauniešiem

Publicēšanas datums : 29.03.2018

Ir tikušas izziņotas slavenības, kuras piedalīsies Kalifornijā notiekošajā WE Day pasākumā.

Divas no slavenībām, kuras 19.aprīlī pievienosies March for Our Lives organizatoriem un Pārklendas vidusskolas skolniekiem, ir aktrise Dženifera Anistone (Jennifer Aniston) un dziedātāja Selēna Gomesa (Selena Gomez).

image 2
Selena Gomez & Jennifer Aniston


Pasākums ar nosaukumu WE Day ir pasaulē lielākais jauniešu iespējām veltītais pasākums, un nākammēnes tas atgriezīsies Dienvidkalifornijā, kur tas tiks filmēts, lai kanālā ABC 17.augustā to varētu noskatīties jebkurš interesents.

image 4Par šā gada WE Day vadītāju ir pasludināts seriāla „Pilna māja” („Full House”)  aktieris Džons Stamoss (John Stamos).

image 5
John Stamos


Savu uzstāšanos šajā pasākumā ir apstiprinājuši tādi mūziķi kā Dierkss Bentlijs (Dierks Bentley), DVSN, Celebrity Marauders, Džesija Reijesa (Jessie Reyez), Džordans Fišers (Jordan Fisher) un The Chainsmokers.

image 6
The Chainsmokers


„Mani pastāvīgi iedvesmo ikviena studenta, kurš piedalās WE Day, apņēmība – tā enerģija, ko viņi atnes sev līdzi, ir neaizmirstama,” savā oficiālajā paziņojumā sacījusi Gomesa. „Šī būs mana sestā WE Day, un es nespēju vien sagaidīt, kad varēšu dalīties atbalsta vārdos ar tūkstošiem jauno līderu, kuri ir paveikuši tik daudz ko, kas prasīties prasās pēc svinībām. Šī paaudze maina pasauli, un es jūtos pazemīga par iespēju šajā īpašajā dienā būt kopā ar viņiem.”

image 1
Selena Gomez


WE Day California pulcēs vairāk nekā 16 000 studentu un izglītības darbinieku no visas Amerikas, lai sniegtu tiem spēcīgu, dzīvi mainošu pieredzi, pateicoties runām, ar kurām uzstāsies pazīstami runātāji un jauniešu domas līderi, un pazīstamu mākslinieku sniegtām performancēm.

image 3
Lily Collins


Aprīlī notiekošajā pasākumā ar iedvesmojošām runām uzstāsies daudzas sabiedrībā pazīstamas personas, viņu vidū dziedātāja Pola Abdula (Paula Abdul), aktieri Lilija Kolinsa (Lily Collins), Vils Ferels (Will Ferrel), Morgans Frīmens (Morgan Freeman), sabiedrības dāma Nikola Ričija (Nicole Richie), dejotāja Medija Zīglere (Maddie Ziegler) un citi.

image 7
Maddie Ziegler


WE Day sērija ir 19 stadiona izmēra pasākumu virkne, kas norisinās visā Amerikā, Kanādā, Lielbritānijā un Karību jūras salās.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white