Selēna Gomesa un Teilora Svifta apspriedušas potenciālo sadarbību

Publicēšanas datums : 06.11.2019

Popularizējot savu jauno mūziku, Selēna Gomesa (Selena Gomez) sniedza interviju radiostacijai “Z100”, kurā minēja, ka kopā ar savu draudzeni Teilori Sviftu (Taylor Swift) ir apspriedušas iespējamo sadarbību. 

Kaut gan mūziķe neapstiprināja, ka drīzumā klausītāji varēs sagaidīt kopīgu skaņdarbu, Gomesa izteicās, ka abas šo opciju ir apspriedušas. “Mēs nekad viena otrai neteicām “Nē” vai arī nerunajām par to. Tas notiks tad, kad tam jānotiek”, pastāstīja dziedātāja.

Abas izpildītājas draudzējas jau vairāk kā 10 gadus, tāpēc vēl nenotikusī sadarbība šķiet pat neiespējama. Gomesa atklāja, ka nesen izdoto singlu “Lose You To Love Me”, viņa Sviftai parādījusi kā vienai no pirmajām. “Es parādīju viņai un viņas mammai video un Teilore sāka raudāt, bet ne jau tāpēc, ka dziesma bija pārāk emocionāla. Vienkārši pirmie vārdi, ko viņas man pateica bija: “Mēs esam tik priecīgas, ka tu esi šeit”. Redzot to visu, tas man nozīme ļoti daudz. Viņa man palīdzēja augt kā māksliniecei, viņa palīdzēja man augt kā cilvēkam”, atzina izpildītāja.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

Mākslinieki: Taylor Swift, Selena Gomez

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white