Selēna Gomesa publicē jaunā albuma dziesmu sarakstu

Publicēšanas datums : 05.03.2021

Vai jau esi sācis apgūt spāņu valodu?

Ir pēdējais laiks, jo Selēna Gomesa (Selena Gomez) nupat kā savā Instagram kontā ir publicējusi pašas jaunākā mini albuma jeb EP vizuālo noformējumu un septiņu tajā iekļauto dziesmu nosaukumus. 

Kā zināms, Selēnas mini albums „Revelación”, kas iznāks 12. martā un būs nākamā Gomesas plate pēc 2020. gadā izdotās „Rare”, būs spāņu valodā, par ko liecina arī divi pirmie no tā izdotie singli „De Una Vez” un „Baila Conmigo”.

Pēdējās dziesmas producenti bija Bad Bunny un Tainy un tajā piedalās arī puertorikāņu reperis Rauvs Alehandro (Rauw Alejandro).

Tāpat Selēna sev talkā ir aicinājusi arī DJ Snake, ar kuru kopā tapusi dziesma „Selfish Love”, un Maiku Tauersu (Myke Towers), kas palīdzējis „Dámelo To” tapšanā.

Pati 28 gadus vecā dziedātāja nesen atklāja, ka koronavīrusa pandēmijas dēļ visas albumā iekļautās dziesmas tapušas ar Zoom platformas palīdzību. Vairāk par to vari izlasīt šeit. (https://www.ehrhiti.lv/jaunumi/selena-gomesa-jauno-albumu-ierakstijusi-zooma)

Vēl pirms visas šīs nopietnās pievēršanās dziedāšanai spāniski Selēna 2010. gadā bija laidusi klajā dziesmu „Un Año Sin Lluvia”.

Lūk, arī „Revelación” dziesmu saraksts:

1. „De Una Vez”
2. „Buscando Amor”
3. „Baila Conmigo” with Rauw Alejandro
4. „Dámelo To” with Myke Towers
5. „Vicio”
6. „Adiós”
7. „Selfish Love” with DJ Snake

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Selena Gomez

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white