Selēna Gomesa pastāstījusi par savu depresijas stāvokli pandēmijas laikā

Publicēšanas datums : 12.10.2020

Slavenā amerikāņu dziedātāja un aktrise Selēna Gomesa (Selena Gomez) turpina atklāt patiesību par savu mentālo veselību. Savā jaunajā video sarunā ar ārstu Viveku Mērtiju (Vivek Murthy), dziedātāja pastāstīja par savām problēmām pandēmijas sākumā.

Mūziķe atzina, ka pats sākums nebija viegls un izpildītājai nācās saskarties ar depresiju. “Sākumā man nesanāca ar to tik labi tikt galā, nedaudz ieslīgu depresijā, bet tad es sāku būt ļoti aktīva un daudz rakstīt. Domāju, ka tas vienkārši bija neizbēgams, lai es sajustu kaut ko tādu,” pastāstīja Gomesa.

Pēcāk dziedātāja atzina, ka viņas darbs ir ceļot un komunicēt ar cilvēkiem, padarot tos laimīgus, kas savukārt padara laimīgu arī viņu, taču šajā situācijā tas īsti nav iespējams. Tomēr mūziķei izdevies šajā situācijā vairāk laika pavadīt kopā ar savu ģimeni un cilvēkiem, kas viņai rūp.

Pirms kāda laika dziedātāja sarunā ar Mailiju Sairusu (Miley Cyrus) pastāstīja vairāk arī par saviem bipolārajiem traucējumiem. “Es devos uz labāko mentālo klīniku ASV. Sarunas gaitā es aptvēru, ka esmu bipolāra. Bet, uzzinot par to vairāk informācijas, tas pārstāja mani biedēt, tas drīzāk man sāka palīdzēt,” atzina dziesminiece.

Runājot par muzikālo karjeru, tad šā gada janvāra sākumā Gomesa laida klajā savu jaunāko albumu “Rare”. Plate ierindojās pirmajā vietā “Billboard” topā, Lielbritānijā paliekot otrajā pozīcijā. Turpretī singlu čārtos dziedātāja palīdzēja tikt korejiešu grupai “Blackpink”, ar ko mūziķe iedziedāja singlu “Ice Cream”. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Selena Gomez

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white