Selēna Gomesa par savu draudzību ar Teilori Sviftu paldies saka The Jonas Brothers

Publicēšanas datums : 07.12.2017

Par savu ilgstošo draudzību ar Teilori Sviftu (Taylor Swift) Selēna Gomesa (Selena Gomez) visus nopelnus ir piedēvējusi brāļiem Džonasiem jeb The Jonas Brothers.

25 gadus vecā dziesmas „Bad Liar” un vēl dažas dienas 27 gadus vecā dziesmas „Look What You Made Me Do” izpildītāja ir bijušas draudzenes jau gandrīz 12 gadu un satiekas viena ar otru, kad vien to atļauj abu aizpildītie darba grafiki.

Sarunā ar britu radio staciju „KISS FM”, kas pieskārusies arī jautājumam par abu draudzību, Selēna atklājusi, ka tā sākusies, kad viņa satikusies ar Niku Džonasu (Nick Jonas), bet Teilorei bijušas attiecības ar viņa brāli un grupas tagadējo DNCE līderi Džo (Joe Jonas).

image 4
Selena Gomez & Nick Jonas


„Patiesībā mēs reizē satikāmies ar brāļiem Džonasiem! Tas bija smieklīgi,” Selēna atcerējusies. „Tas bija brīnišķīgi, jo viņa bija meitene ar kupliem, cirtainiem matiem un visām tām rokassprādzēm un kovboju zābakiem. Arī es pati biju jaunpienācēja, un mums vienkārši saskanēja. Tā bija labākā lieta, ko mēs ieguvām katra no savām attiecībām.”.

image 7
Taylor Swift & Joe Jonas


Kā zināms, nevienas meitenes toreizējās romantiskās attiecības nevilkās ilgi, tomēr visi tajās iesaistītie cilvēki tagad ir atraduši jaunas mīlestības.

image 3
Selena Gomez & Justin Bieber


Jau esam ziņojuši, ka patlaban Selēna ir atgriezusies sava bijušā mīļotā Džastina Bībera (Justin Bieber) skavās, bet Teilore veiksmīgi no paparaci skatieniem slēpj savas attiecības ar angļu aktieri Džo Alvinu (Joe Alwyn).

image 2
Taylor Swift & Joe Alwyn


Džo ir saderinājies ar seriāla „Troņu spēle” („Game of Thrones”) aktrisi Sofiju Tērneri (Sophie Turner), bet Niks, pēc visa spriežot, satiekas ar „Victoria’s Secret” modeli Džordžiju Fouleri (Georgia Fowler).

image 8
Sophie Turner & Joe Jonas


image 1
Georgia Fowler & Nick Jonas


Tagad, kad katrs ir devies savu ceļu, Selēna apgalvojusi, ka gan viņa, gan Teilore ar The Jonas Brothers esot labos draugos.

„Viņi ir burvīgi, starp citu. Mēs visi tagad esam draugi. Mēs bijām jauni, vai zināt, tas bija cits laiks,” prātojusi dziedātāja.

image 5
Selena Gomez


Savās iepriekšējās sarunās par Teilori Selēna ir teikusi, ka tieši dziesmas „Gorgeous” izpildītājas lojalitāte ir tā, kas viņu atšķir no citiem draugiem.

„Viņa ir bijusi viena no manām labākajām draudzenēm gan priekos, gan bēdās, vienmēr ir bijusi man līdzās,” Gomesa teikusi britu televīzijas raidījumam „Lorraine”. „Mani ir atbalstījusi visa viņas ģimene, un, jā, viņa ir bijusi man līdzās nozīmīgos manas dzīves un karjeras pagrieziena punktos.”

image 6
Selena Gomez & Taylor Swift


Nu re, pat Selēna no labas draudzenes pozīcijām spodrina Sviftas reputāciju!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white