Selēna Gomesa maina mūziķus pret sportistiem

Publicēšanas datums : 04.12.2020

Ārzemju masu mediji ziņo, ka hita “Kill Em With Kindness” izpildītāja satiekoties ar basketbolistu Džimiju Batleru (Jimmy Butler). Šīs ziņas parādījušas trīs mēnešus pēc tam, kad Gomesa skaļi paziņoja, ka nesteidzas meklēt jaunu mīlestību, jo vīrieši nozīmējot “daudz darba”. 

Novembrī abas pievilcīgās slavenības bijušas uz randiņu un ieturējušas maltīti Ņujorkā, par ko dziesmas “Come & Get It” izpildītāja izsacījusies visnotaļ atzinīgi.

Lai gan neviens no pāra nav publiski apstiprinājis šīs attiecības, kāds “ziņu avots” medijiem apliecinājis, ka abi satikušies “vairākas reizes” un ka Selēna uzskatot Džimiju par “lielisku puisi”. 

Viņi satikās pāris reižu, kas Selēna bija Ņujorkā. Džimijs viņu uzaicināja vakariņās, un viņi lieliski pavadīja laiku.” Informācijas avots arī piebildis, ka viss vēl esot ļoti nekonkrēts, bet Selēna labprāt izpētītu, vai šīs attiecības attīstīsies tālāk.

Kā zināms, tikšanās ar citu slavenību Selēnai nav nekas jauns – viņas mīļoti vīriešu vidū bijuši popmūziķi Niks Džonass (Nick Jonas), Džastins Bībers (Justin Bieber) un The Weeknd.

Savukārt komandas “Miami Heat” zvaigzne iepriekš saticies ar modeli Keitlīnu Novaku (Kaitlin Nowak), kura ir arī viņa meitiņas Railijas (Rylee) māte. 

Kā uzzinājuši žurnālisti, Gomesas draugi jau sen gribējuši saorganizēt viņai randiņu, bet viņai pārāk paticis baudīt brīvas meitenes dzīvi. Izskatās, ka Džimija spēkos ir to mainīt. 

Foto: Star Magazine

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Selena Gomez

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white