Selēna Gomesa jauno albumu ierakstījusi Zoomā

Publicēšanas datums : 11.02.2021

Moderno tehnoloģiju iespējas nebeidz pārsteigt!

Jaunākajā “Vevo Footnotes” video, kurā mākslinieki atklāj savu videoklipu tapšanas aizkulises, Selēna Gomesa (Selena Gomez) atklājusi, ka viņas gaidāmais albums spāņu valodā pasaulē valdošās Covid-19 pandēmijas dēļ gandrīz pilnībā tapis, izmantojot Zoom platformu.

“Vevo” paspārnē tapušā aizkulišu video pazīstamā dziedātāja un dziesmu autore pastāstījusi, kā tapis viņas dziesmas “De Una Vez” videoklips, kā arī atklājusi, kāds bijis viņas pirmā albuma spāņu valodā ierakstīšanas process. Atgādinām, ka Selēnas spāņu albuma nosaukums būs “Revelación” un tas iznāks 12. martā.

image 1

“De Una Vez” bija viena no pirmajām dziesmām, pie kuras es strādāju,” gandrīz 3 minūtes garajā video saka Gomesa. “Tajā laikā doma par projektu spāņu valodā bija tikai doma. Un tad pēkšņi visai ātri un organiski tapa arī viss pārējais projekts.”

Tālāk viņa stāsta: “Kas attiecas uz pašu procesu, mēs gandrīz visu albumu Covid-19 dēļ ierakstījām caur Zoom.” 

Par vienu no lielākajiem “Revelación” darba rūķiem Gomesa nosauc uzlecošo venecuēliešu zvaigzni mūzikas lauciņā Elenu Rouzu (Elena Rose). “Elena ir fantastiska dziesmu autore, kura pēc manām domām patiesi izprot manu sirdi un to, ko es vēlējos šajā projektā pateikt.”

Singls “De Una Vez”, kas tika izdots 14. janvārī, ļāva Selēnai otro reizi nokļūt Billboard Hot Latin Songs topa pirmajā pieciniekā, debitējot 4. vietā.

Noskaties tos vēlreiz! 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Selena Gomez

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white