Selēna Gomesa iepazīst sevi caur mūziku un skaistumkopšanas līniju

Publicēšanas datums : 28.12.2020

Selēnai Gomesai (Selena Gomez) šis gads nesis apgaismību.

Piedaloties žurnāla “Teen Vogue” virtuāla samitā, 28 gadus vecā popzvaigzne pastāstījusi, kā sevis iepazīšana iespaidojusi viņas ilgi gaidīto trešo studijas labumu “Rare” un tāda paša nosaukuma skaistumkopšanas līniju.

“Visa mana jaunākā albuma tēma ir par sevis iepazīšanu, daudz tajā ir arī par jušanos labi, par būšanu vienam un būšanu ievainojamam, par tā, ka neizskaties tāpat kā visi pārējie, pieņemšanu,” viņa skaidrojusi. “Un es pati ļoti vēlos, lai par to pašu būtu arī mana “Rare Beauty” kosmētika.”

Dziedātāja gan atzīmējusi, ka jušanās ērti savā paša ādā prasa daudz darba.

“Ir jānoskaidro, kāpēc tu vēlies darīt tās lietas, ko vēlies darīt. Vai tu būsi spējīgs dzīvot tādā režīmā? Vai tu esi pacietīgs, kad runa ir par tevi pašu? Sev ir jāuzdod ļoti daudz jautājumu,” sacījusi Gomesa. “Tajā pašā laikā tikpat svarīgi ir ap sevi sapulcināt cilvēkus, kuri tevi izaicina, kuri tev tic, jo joprojām ir daudz tādu cilvēku, kuri saka nē, kuri arī man teica nē, kad es biju jaunāka. Man ir bijis tik daudz iemeslu apstāties.”

Selēna piebildusi: “Man ir bijis tik daudz iemeslu vienkārši atmest visam ar roku un pārstāt kaut ko darīt... Taču es nekad nespēju atmest ar roku ticībai sev un ticībai tam, ko es daru.”

Dziesmas “Ice Cream” izpildītāja atzinusi, ka palikšana uzticīgai sev un savām interesēm ir “tūkstoškārtīgi” atmaksājusies.

 “Kad biju jaunāka, man paveicās, jo es zināju, ko gribu darīt, un kopš tā brīža man vienkārši ir nācies tam sekot, lai kas notiktu. Daudzi man ir teikuši nē, daudzi ir teikuši, ka es nespēju to paveikt un ka man neizdosies,” viņa skaidrojusi.

“Ja runājam godīgi, tādi cilvēki ir joprojām, un vienīgais, ko varu viņiem atbildēt, ir, ka viss, ko es daru, es daru kvalitatīvi. Es daru visu, lai būtu droša, ka visas manas lietas – vai tas būtu bizness vai mana dziedāšana vai aktrises darbs – ir autentiski un rada saikni sabiedrībā, citādāk tas man šķiet bezjēdzīgi. Taču atgriezeniskā saite ir brīnišķīga.”

Tieši Gomesa šogad bija viena no četrām slavenībām, ko žurnāls “People” pasludināja par Gada cilvēkiem, jo bija atklāti runājusi par savu cīņu ar depresiju, trauksmi un ķermeņa pozitīvismu.

“Tas noteikti nav viegli. Mēs katrs esam dažādi, un tā tam arī ir jābūt. Droši var apgalvot, ka es par 1000 procentiem esmu ceļā kopā ar saviem klientiem,” Selēna teikusi par savu kosmētikas līniju, kas rūpējas, lai tā būtu piemērota pēc iespējas dažādiem cilvēkiem. “Tas nevienam nenākas viegli, un es gribu, lai cilvēki zina, ka viņi nav vieni.”

Foto: people.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

 

Mākslinieki: Selena Gomez

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white