Selēna Gomesa Disneja karjeras laikā jutusies apgānīta

Publicēšanas datums : 12.09.2017

Selēnas Gomesas (Selena Gomez) pirmā pieredze ar slavu nav bijusi nekāda jaukā.

Aktrise un dziedātāja, kuru pašlaik pazīstam pēc tādiem hitiem kā „Hands to Myself” un „Same Old Love” par atpazīstamu seju kļuva pēc savas piedalīšanās Disneja kanāla seriālā bērniem „Veiverlijas burvji” („Wizards of Waverly Place”).Tomēr, kā viņa atklājusi savā jaunākajā intervijā žurnālam „Business of Fashion”, Selēnu par šo laiku joprojām vajājot sliktas atmiņas.

image 9Gomesa pastāstījusi, ka pirmo reizi sākusi apšaubīt slavas spēli, kad cilvēki sākuši meitenei pievērsts vairāk uzmanības viņas izskata, ne talanta dēļ.

„Mani sāka atpazīt, balsoties uz lietām, kas nebija saistītas ar manu darbu,” 25 gadus vecā māksliniece atcerējusies. „Tieši tad man kaislība pret darbu sāka arvien vairāk no manis attālināties. Un tas mani biedēja.”

image 3
Selena Gomez


Uzstāšanās 100 cilvēku priekšā dažādos gadatirgos bijusi „labākā sajūta pasaulē”, bet, kā Selēna pastāstījusi žurnālam: „Kad es kļuvu vecāka, man sāka parādīties dažu lietu apslēptā puse, un tieši tad es mazliet nojūdzos.”

„Es sapratu, ka „ak, šis ir patiešām grūti un dažās vietās pat mazliet glumi”,” Selēna turpinājusi, „un es nesapratu, ka daži cilvēki vēlas no manis saņemt konkrētas lietas. Tas bija īsts pārbaudījums manai pašpārliecinātībai.”

image 2
Selena Gomez


Kad viņai jautāts, lai nosauc kādu konkrētu, lai arī cik biedējošu, pagrieziena punktu šajā jomā, Gomesa atcerējusies fotogrāfijas, kas uzņemtas, viņai atrodoties pludmalē.

„Es atceros, kad biju jaunāka, es jutos ļoti apgānīta, pat tikai atrodoties pludmalē,” dziesmas „Bad Liar” izpildītāja atzinusies. „Man bija piecpadsmit sešpadsmit gadu, un cilvēki – fotogrāfi – visu laiku fotografēja.”

image 4
Selena Gomez


Viņa piebildusi: „Nedomāju, ka kāds īsti zināja, kas es tāda esmu. Tomēr es jutos apgānīta, un man tas nepatika, un es to nesapratu. Tas likās tik dīvaini, jo es biju jauna meitene, bet tie bija pieauguši vīrieši. Man nepatika tā sajūta.”

Gomesa seriālā piedalījās līdz pat 2012.gadam, bet vissmagākie laiki daiļavai sākušies tad, kad viņai apritējuši astoņpadsmit.

image 5
Selena Gomez


„Business of Fashion” meitene atklājusi: „Pēc tam, es teiktu, mana šova pēdējā sezonā, man droši vien bija 18, kad pēkšņi bija sajūta, ka nospiests kaut kāds slēdzis. Man vairs nelikās, ka tam vispār ir kāds sakars ar manu mākslu.”„Es biju aizvadījusi šovā jau četras sezonas, un man šķita, ka esmu to pāraugusi,” talantīgā māksliniece stāstījusi. „Es vēlējos pamēģināt kaut ko citu un, protams, es pirmoreiz iemīlējos (savā tālaika puisī Džastinā Bīberā (Justin Bieber)). Ar mani notika visas šīs lietas, un es nezināju, ko darīt.”

image 6
Selena Gomez


2012.gada sākumā Selēna paņēma nelielu pārtraukumu savā aktrises un muzikālajā karjerā ar Selena Gomez & The Scene, bet pēc apmēram pusotra gada nāca klajā ar savu debijas solo albumu „Stars Dance”.

image 1Jautāta par to, kā tad viņai galu galā izdevies sadzīvot ar savas karjeras veidošanu starmešu gaismā, Gomesa atbildējusi, ka palīdzējusi viņas garīgās veselības kā prioritātes uzstādīšana un savu kaislību novirzīšana.

„Nu, es jau arī apstājos,” viņa paskaidrojusi. „Es apstājos un tad turpināju, jo es sapratu, ka man ir sevi jāizaicina. Vai man tas tiešām tik ļoti patīk? Vai tas ir vēl tā vērts? Es skatījos uz cilvēku baru manos koncertos un domāju: „Jā, tas ir tā vērts, vai ne?””

image 8
Selena Gomez


Četrus gadus vēlāk Gomesa atcēla savas „Revival” pasaules koncertturnejas atlikušos koncertus, lai pievērstos savas veselības, kuru pamatīgi bija novārdzinājusi vilkēde, nostiprināšanai.

Viņa klusiņām pati pieteicās kādā rehabilitācijas klīnikā Tenesī štata lauku rajonā un pēc trīs mēnešu prombūtnes atgriezās starmešu gaismā 2016.gada American Music Awards ceremonijā.

image 7
Selena Gomez


Selēna paskaidrojusi sīkāk: „Bet pēc tam es skatījos uz sevi spogulī, un man likās: „Man pietiek, neesmu pārliecināta, ka spēju turpināt.” Tāpēc es uz mirkli visu apturēju. Tas nenozīmē, ka man nepatika mans darbs, man vienkārši vajadzēja saprast, ko es taisos ar to visu darīt. Ja vien esmu vesela un mans prāts laimīgs, es esmu par.”

Mēs arī esam par, Selēna, mēs arī!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white