Selēna Gomesa apgalvo, ka viņas nākamajā albumā droši vien būs sadarbība ar sieviešu mākslinieci

Publicēšanas datums : 11.07.2018

Fani tikai gaida un gaida, un gaida, kad Selēna Gomesa (Selena Gomez) beidzot laidīs klajā savu jaunāko studijas albumu, taču izskatās, ka viņiem būs vien jāturpina gaidīt. 

Gomesa it nemaz nepamet savu fanus ausis, daloties ar vairākiem singliem pēdējo pāris gadu laikā. Starp tiem nesenākie ir “Bad Liar”, “Wolves”, kurā māksliniece sadarbojas ar Marshmello, un “Back To You”, kas nāk no seriāla “13 iemeslu kādēļ” (13 Reasons Why) skaņu celiņa. 

Jāpiebilst, ka pēdējā mēneša laikā arvien vairāk parādās ziņas par viņas tik ļoti gaidīto albumu, kas māksliniecei būtu pirmais studijas projekts pēdējo trīs gadu laikā. Prezentējot animācijas filmu “Viesnīca “Transilvānija” 3: Mošķu brīvdienas” (Hotel Transylvania 3: Summer Vacation), māksliniece atklāja, ka jauna mūzika gaidāma jau pavisam drīz. Tomēr tie nebija vienīgie jaunumi. 

Preses intervijā par animācijas filmiņu Gomesai jautāts par potenciālajām sadarbībām ar sieviešu māksliniecēm. “Droši vien! Es domāju, jā, viena varbūt,” atbildējusi Gomesa. Kad viņai jautāts, kāds ir minētās sadarbības dziesmas nosaukums, māksliniece piebildusi: “Man ir tāda dziesma, bet es jums nevaru teikt.” Viņa arī piebildusi, ka albumā būs pāris dziesmu spāņu valodā. 

Fragmentu no minētās intervijas noskaties zemāk! 

Mākslinieki: Selena Gomez, Marshmello

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white