Savedēja Hailija Stainfelda atbalsta Džo Džonasa un Sofijas Tērneres kāzas

Publicēšanas datums : 23.07.2018

Sarīkojusi Džo Džonasa (Joe Jonas) un Sofijas Tērneres (Sophie Turner) pirmo tikšanos, aktrise un dziedātāja Heilija Stainfelda (Hailee Steinfeld) tagad atbalsta arī abu kāzas.

„Oskaram” nominētā aktrise un dziesmas „Let Me Go” izpildītāja savulaik iedrošinājusi savu draudzeni, seriāla „Troņu spēle” („Game of Thrones”) aktrisi Sofiju Tērneri dot Džo iespēju un aiziet ar viņu uz randiņu.

image 5
Sophie Turner; Hailee Steinfeld; Joe Jonas


„Es tik ļoti priecājos par viņu un Džo”, Heilija, apmeklējot Comic-Con pasākumu Sandjēgo, stāstījusi raidījumam „Entertainment Tonight”. „Viņi abi ir man ļoti labi draugi. Sofija man ir kā māsa, es mīlu viņu un visu, kas dara viņu laimīgu.”

Kā jau esam ziņojuši, Sofija un Džo saderinājās pagājušā gada novembrī pēc apmēram gadu ilgas satikšanās. Tiek baumots, ka viņu kāzas notikšot šoziem kā fantastisks noslēgums pāris gadiem , kas abiem bijuši ļoti aizņemti.

image 3
Hailee Steinfeld


Šā gada janvārī Heilija atklāja, ka tieši viņai piederējusi palīdzīgā roka, kas padarījusi iespējamu šo skaisto mīlas stāstu. Vairāk par to vari izlasīt šeit.

21 gadu vecā māksliniece sestdien, 21.jūlijā kopā ar kādreizējo cīkstoni, tagad aktieri Džonu Senu (John Cena) piedalījās kino fanu pasākumā, lai reklamētu savu jaunāko filmu „Kamene” („Bumblebee”), kas ir atvasinājums no slavenās „Transformeru” („Transformers”) filmu sērijas.

image 2
No kreisās John Cena & Hailee Steinfeld


Kad viņai jautāts par Čārlijas Watsones (Charlie Watson) – tīnes, kura 1980.gados sadraudzējas ar piemīlīgo autiņu, lomu, Heilija atbildējusi, ka lepojas, ka var atveidot sieviešu kārtas varoni.

image 1
Hailee Steinfeld


„Viņa tiešām būšanu tipiskai nesaprastai pusaudzei paceļ nākamajā līmenī tādā nozīmē, ka cīnās par to, lai tiktu sadzirdētā, un par savu brīvību, un tas ir apbrīnojami. Un iekļūt šajā 80.gadu prāta stāvoklī vispār bija kolosāli visās frontēs. Es centos iegremdēties tajā pasaulē ar mūzikas, frizūru, grima un garderobes palīdzību, un tā vienmēr it pati jautrākā daļa,” skaidrojusi talantīgā jauniete.

image 4
Hailee Steinfeld


Filmas pirmizrāde Amerikā un Latvijā ir paredzēta šā gada 21.decembrī. Pagaidām nav ziņu, vai filmā dzirdēsim arī kaut ko no Heilijas mūzikas.

Atliek bruņoties ar pacietību un gaidīt!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white