Sanda Dejus: mans vīrs nav seksīgākais vīrietis pasaulē

Publicēšanas datums : 02.12.2021

TV un radio ētera personība Sanda Dejus sabiedrībā ir zināma ar savu vienkāršību un spēju atklāti runāt pat par tādām “tabu” tēmām kā sekss un seksualitāte. Dejus atklāj – neskatoties uz to, ka pasaulē liela nozīme ir seksualitātei, izvēloties partneri, viņai tas nav bijis vadošais motīvs, līdz ar to vīrs viņas acīs nav seksīgākais vīrietis pasaulē.

 

Nevar noliegt, ka ārējam izskatam ir liela nozīme, dažkārt pat izšķiroša. Nereti cilvēki izlemj satikties ar pretējā dzimuma pārstāvi primāri seksapīla dēļ. Tam piekrīt arī Sanda Dejus. “Man liekas, ka, diemžēl, seksualitāte un seksapīls ir viens no galvenajiem vaļiem, kas tur pasauli,” Radio SuperHits YouTube šovā “Manas dzīves SuperHits” stāsta Dejus. Kaut, viņasprāt, seksualitāte ir pārvērtēta, augsti ārējā izskata standarti motivējot cilvēkus vairāk kustēties un nodarboties ar sportu.

Dejus atzīst, ka viņas dzīvē ārišķība nespēlē lielu lomu. Arī izvēloties partneri, noteicošais faktors nav bijis vīrieša izskats, seksapīls vai sniegums guļamistabā. “Es viņu neizvēlējos mūžīgam seksam,” smejoties stāsta radio personība, piebilstot, ka sekss līdz nāve mūs šķirs varētu būt labs laulības solījums. Tā vietā sievieti piesaistīja vīra vēlme viņu pieņemt tādu, kāda viņa ir, kas bijusi problēma iepriekšējiem partneriem.

Dejus uzskata, ka viņas vīrs nebūt nav seksīgākais vīrietis pasaulē. No sabiedrībā atpazīstamiem vīriešiem viņu visvairāk valdzina šovmenis, aktieris un dziedātājs Aleksandrs Reva, kurš Krievijas mūzikas aprindās pazīstams kā Artūrs Pirožkovs. TV personība uzskata, ka īpaši seksapīls mākslinieks bijis savas karjeras sākumā. “Sevišķi sākuma klipos, kad viņš ar gariem matiem izpilda dziesmu “Plač Ģetka” (Плачь, детка),” stāsta Dejus.

Nav noslēpums, ka Sanda Dejus ar vīru Raivi iepazinusies portālā “Otra Puse”. Abi ir kopā jau vairāk nekā 10 gadus un audzina meitu Dārtu.

 

Lejupielādē EHR aplikāciju jau tagad!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white