Šakira šaubījusies, vai jebkad spēs atkal dziedāt

Publicēšanas datums : 12.06.2018

Šakiras (Shakira) nopietnās problēmas ar balss saitēm likušas dziedātājai šaubīties, vai viņa jebkad atkal spēs dziedāt.

Kā jau esam rakstījuši, dziesmas „Hips Don’t Lie” izpildītāja pagājušā gada novembrī bija spiesta pārcelt savas „El Dorado” koncerttūres sākumu, jo bija pārpūlējusi balss saites, taču drīz vien Šakiras veselības problēmas kļuva vēl nopietnākas un viņa piedzīvoja balss saišu asiņošanu, kas noveda pie tā, ka nācās pārcelt visu koncertturnejas Eiropas sadaļu.

image 4Tāpat kolumbiešu dziedātājai nācās pārcelt arī Ziemeļamerikā paredzētos koncertus, kuriem bija jāsākas šā gada janvārī.

Intervijā televīzijas kanālam BBC, kas notikusi pēc viņas atgriešanās šova Hamburgā, Vācijā, 41 gadu vecā māksliniece atzinusi, ka baidījusies, ka vairs nekad nespēs padziedāt.

image 1
Shakira


„Patiesībā tas bija kas vairāk par vienkāršu asiņošanu. Tie bija tādi kā asinsvadu bojājumi,” dziedātāja skaidrojusi, kad viņai jautāts, cik tad nopietnas problēmas ar balsi viņai bijušas. „Tāpēc jūs varat iedomāties, ka bija reizes, kad es apšaubīju iespēju vēl kādreiz atrasties pūļa priekšā un dziedāt savas dziesmas.”

„Brīnumainā kārtā, un pretēji tam, ko bija paredzējuši ārsti, es atlabu dabiskā ceļā,” skaidrojusi divu dēlu mamma. „Viņi visi paredzēja, ka būs nepieciešama operācija, taču bojājumi no manām balss saitēm ir pilnībā pazuduši.

image 2
Shakira


Es atceros, ka lūdzu Dievu. Es kādu laiku biju piemirsusi lūgšanas, bet, kad tu ej cauri smagam posmam savā dzīvē, tu pēkšņi atkal atgriezies pie ticības! Es apsolīju Dievam, ka, ja es kādreiz atkal varēšu izmantot savu balsi, es to svinēšu katru vakaru – un tieši to es arī daru.”

Kā jau rakstījām, Šakiras atgriešanās koncerts noritēja bez sarežģījumiem, un dziedātāja jau dažus mirkļus pēc nokāpšanas no skatuves bija ķērusies pie Instagram, lai pateiktos faniem par milzīgo atbalstu, ko viņi izrādījuši.

image 3
Shakira


„Oho, es to izdarīju…!” viņa smaidījusi tiešsaistē ievietotajā video. „Hamburga, es tevi mīlu…! Mēs to paveicām!!!!” viņa pierakstījusi pie publikācijas. „Bija sajūta, it kā uzstātos pirmo reizi!!!”

Papildus pateicības izteikšanai ģimenei, draugiem, faniem un pat mūķenēm un mācītājiem, kuri par viņu šajā grūtajā posmā lūgušu Dievu, Šakira saņēmusi ar uzmundrinošus vārdus no grupas Coldplay solista Krisa Mārtina (Chris Martin).

image 5
Shakira & Chris Martin


„Un es jums pateikšu lūk, ko: viņš bija tik ļoti, ļoti jauks visus šos sarežģītos mēnešus,” atzinusies dziesmas „Chantaje” izpildītāja. „Viņš ļoti uztraucās par manu balsi un katru otro dienu apjautājās, kā man klājas.”

Laikam jau Krisam ir traki iepaticies uzdziedāt ar Šakiru duetā, un kurš gan spēj viņu vainot?!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white