Saki "Jā" Luisas Džonsones jaunākajam singlam

Publicēšanas datums : 16.03.2018

Šova “X Faktors” (The X Factor) uzvarētāja Luisa Džonsone (Louisa Johnson) ir atpakaļ un šoreiz viņa negrasās niekoties. 

Dziedātāja ir sagatavojusi jaunu singlu, kura nosaukums ir “YES”, un tas iesākas ar trauksmes zvanu, it kā sakot: “SVEICIENS VISIEM, DODIET CEĻU!” Citiem vārdiem sakot, tas izklausās tieši tā kā “atgriešanās” singlam vajadzētu izklausīties. 

image 1
Louisa Johnson

Lai padarītu savu jauno dziesmu vēl labāku, Džonsone ir apvienojusi spēkus ar reperi 2 Chainz, savukārt pašu dziesmu sarakstījuši Kamilla Pursella (Camille Purcell) (strādājusi ar Little Mix un The Script) un Bully (strādājis ar The Chainsmokers un Galantis). 

“YES” beigu beigās ir dziesma, par došanos ballēties un jušanos lieliski – nekas vairāk un nekas mazāk. Tomēr, par spīti diezgan pazīstamajai dziesmas tēmai, tai piemīt kaut kas ļoti atsvaidzinošs, kas šodienas popmūzikas pasaulē ir reti piedzīvojams. “Lai kas arī būtu tas, ko tu par mani domāji, es vairs nespēlējos (Whatever it is you’ve been thinking about me, I ain’t playing around no more),” dziesmas ievadā paziņo Džonsone. Un, būsim godīgi, viņai ir absolūta taisnība. 

image 2
Louisa Johnson

Jaunajā singlā pavisam noteikti jūtama Kristinas Agileras (Christina Aguilera) ietekme. Ne tikai tāpēc, ka Džonsones balss līdzinās Agileras vokālam, bet arī tāpēc, ka pati dziesma atsauc atmiņā leģendāro “Dirrty”. 

“YES” nāk gadu pēc viņas pēdējā lielā singla “Best Behaviour”. Dzimtajā Lielbritānijā dziesma diemžēl palika ārpus Top 40, pretēji viņas citiem hitiem – “Forever Young” (#9), “Tears” ar Clean Bandit (#5), “So Good” (#13) un “Unpredictable” ar Oliju Mursu (Olly Murs) (#32). Vai “YES” veiksies labāk nekā “Best Behaviour”, to uzzināsim jau tuvāko nedēļu laikā, bet mūsu prognozes ir daudzsološas! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white