Sagaidi jaungada svinības kopā ar EHR Latviešu Hiti Top 100!

Publicēšanas datums : 23.12.2021

Jaunais 2022. gads nav aiz kalniem, tāpēc izvēlies to sagaidīt jautrā svētku gaisotnē, kopā ar EHR Latviešu Hiti Top 100!

Top 100 ir 2021. gada noslēguma nozīmīgākais mūzikas notikums EHR dzīvē. 

EHR Top 100 ir dziesmas, kas mūsu radio stacijā ir bijušas klausītāju iemīļotākās, turoties mūsu topu virsotnēs un skanējušas visbiežāk. 


Sagaidīsim vecgada vakara svinības kopā ar Top 100 vadītājiem KATŌ un Aivo Oski, kuri rūpēsies nevien par gada svarīgāko topu, bet par kārtīgu jautrības devu šim vakaram, jo viesos nāks dažādi latviešu mūziķi, kā – Sudden Lights, Patrisha, rolands če un Olga Rajecka, kuri dalīsies ne tikai ar saviem iespaidiem par aizgājušo gadu, bet kopā ar vakara vadītājiem darīs dažādas blēņas. Par muzikālo noformējumu rūpēsies mūsu DJ Jānis Fabriks

31. decembrī gada svarīgākais tops priecēs klausītājus ne tikai radio ēterā 12:00, to varēs arī redzēt LIVE VIDEO formātā 15:00 EHR Latviešu Hiti Facebook lapā, kā arī EHR Youtube kanālā.

Tāpat tev būs iespēja iegūt savā īpašumā jauno POCO M4 PRO telefonu! Viss kas tev jādara - FB tiešraides laikā 15:00-17:00 raksti komentārā, kura dziesma, tavuprāt, iegūs 1. vietu topā.

31. decembris - lielākie hiti, sabiedrībā iemīļotas personības un ēters bez reklāmām!

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white