Sagaidām vasaru kopā ar kanālu "EHR Beach Lifestyle"!

Publicēšanas datums : 20.05.2022

Jo tuvāk vasarai, jo saulaināki un sulīgāki mūzikas pārsteigumi! Klausies jauno mūzikas kanālu "EHR Beach Lifestyle",  sadarbībā ar "Volleyball World Beach Pro Tour Jūrmala Elite 16"! Jā, no 1. līdz 5.jūnijam Jūrmalā, Majoru pludmalē, norisināsies Pasaules tūres posms pludmales volejbolā ''Elite 16'' komandām ("Pro Beach Tour – Elite 16")! Viens no pasākuma informatīvajiem atbalstītājiem un draugiem šogad ir - EHR, ģenerālsponsors - LIDL!

image 1

Vienā no gaidītākajiem pludmales volejbola pasaules notikumiem startēs gan pasaules, gan Latvijas labākie volejbolistu dueti vīriešu un sieviešu kategorijā. Šīs sezonas Pasaules tūri kalendārā aizstāj "Beach Pro Tour" (BPT) turnīri, kas būs sadalīti trīs rangu turnīros – "Elite 16", "Challenge" un "Futures". Latvija iekļauta kalendārā kā "Elite 16" sacensību norises vieta, kas paredz pasaules labāko sportistu ierašanos Latvijā, Jūrmalā. Visa informācija par notikumu un biļetes šeit!

image 2

Visi kopā un katrs atsevišķi gaidām šī gada lielāko pludmales volejbola notikumu Majoru pludmalē un uzlādējamies ar “EHR Beach Lifestyle” kanālu internetā ehr.fm vai visās radio aplikācijās. Ērti lietot vasaras ballītēs, sportošanas laikā vai pludmalē, kā arī mašīnā caur Carplay vai  Android auto!

Kur internets - tur mūzika. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white