Rudimental sastāda nopietnu konkurenci Dreikam

Publicēšanas datums : 13.03.2018

Izskatās, ka šīs nedēļas britu singlu čārta uzvarētāja noskaidrošanai būs nepieciešams fotofinišs.

Kā liecina Oficiālais britu singlu čārta nedēļas vidus apskats, šobrīd pirmās divas vietas šķir tikai 470 pārdotu vienību.

Pašreizējais līderis ir grupa Rudimental, kuru sadarbības dziesma ar Džesu Glinu (Jess Glynne), Maklemoru (Macklemore) un Denu Kaplenu (Dan Caplen) „These Days” pēc piecām nedēļām, kas aivadītas topa 2.vietā, beidzot varētu kļūt par līderi.Taču Dreika (Drake) „God’s Plan” līdz nedēļas beigām savas līderpozīcijas vēl varētu atgūt, jo distance starp abām līderēm nudien ir minimāla.Ja Rudimental izdosies savu pašreizējo pozīciju noturēt, „These Days” kļūs par muzikālās apvienības trešo britu singlu Nr.1, sekojot 2012.gada „Feel the Love” un 2013.gada „Waiting All Night”.Tikmēr amerikāņu grupa Portugal. The Man šonedēļ varētu sasniegt jaunus augstumus, ar „Feel It Still” pašreiz atrodoties 3.vietā.Arī Marshmello un Anmarijas (Anne-Marie) kopdarbs „FRIENDS” ir pakāpies par vienu vietu un nu aizņem 4.pozīciju.Džordžs Ezra (George Ezra) šonedēļ varētu tikt pie trešā Top 10 singla savā karjerā, jo viņa „Paradise” no 19.vietas šonedēļ ir „uzlēkusi” līdz 10.Arī pazīstamais producents Zedd atvien vairāk tuvojas topa augšgalam. Viņa, Marenas Morisas (Maren Morris) un Grey kopīgā kompozīcija „The Middle” pašlaik no 18.vietas ir tikusi līdz 12.Izskatās, ka britu iecienītāko dziesmu Top 40 šonedēļ atgriezīsies Eda Šīrana (Ed Sheeran) gabals „Supermarket Flowers”, kurš, paceļoties par 21 pozīciju, šonedēļ ir ticis līdz 23.vietai.Ar savu jaunāko singlu „Sanctify” britu singlu Top 40, visticamāk, nonāks arī grupa Years & Years, jo tas pašlaik atrodams 24.pozīcijā.Briti nekādi nevar iztikt bez dziesmām no filmas „Izklaides karalis” („The Greatest Showman”) oficiālā skaņu celiņa. „A Million Dreams” un „Never Enough” pašlaik atrodas attiecīgi 26. un 27.vietā.Sekojot vinila plates izdošanai pagājušajā piektdienā, Noela Galahera (Noel Gallagher) dziesma „A Beautiful World” no viņa muzikālās apvienības jaunākā albuma „Who Built the Moon?” šobrīd atrodama 31.vietā.Visbeidzot, šonedēļ pirmo reizi dziesmu Top 40 varētu iekļūt vēl divas dziesmas.

Britu grupas M.O., Lotto Boyz un Mr Eazi kopdziesma „Bad Vibe” par 17 vietām ir uzlabojusi savas pozīcijas, nonākot singlu 33.vietā.Savukārt, CLiQ klubu hits „Wavey” ar Alikas (Alika) piedalīšanos ir pacēlies par 15 vietām, nonākot 36.pozīcijā.Par kuru no topa līderiem savu īkšķi turi tu?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white