Rudens sezonā mūziķes atgriežas ar jaunu attieksmi un jaunu skaņu

Publicēšanas datums : 13.09.2017

Vienīgais, uz ko tu vari paļauties, ir pārmaiņas.

Varbūt tieši Mailija Sairusa (Miley Cyrus) savā jaunākajā singlā „Younger Now” dzied par savu personisko pārdzimšanu, bet, ja paskatāmies uz citu popdīvu gaidāmo muzikālo materiālu, ar ko viņas taisās atgriezties mūzikas apritē, iespējams, Mailija nedzied par sevi vien.

Vairākas mūzikas pasaules lielākās sieviešu kārtas zvaigznes savus jaunos albumus mums piedāvās pavisam jaunā veidolā. Un, lai arī pārdzimšana mūzikas pasaulē nav nekas jauns (paskaties kaut vai uz Madonnas (Madonna) karjeru vien!), šoreiz acīs krīt to mākslinieču daudzums, kuras rudens sezonā gatavojas atgriezties popmūzikas pasaulē ar pilnīgi jaunu attieksmi.

image 9
Madonna


No Mailijas Sairusas līdz Kellijai Klārksonei (Kelly Clarkson) – šīs sievietes pārņem sava stāsta un sava imidža vadības grožus. Vai radio stacijas un pasaule kopumā tam ir gatava?


1. Mailija Sairusa


image 2


Pēc gadiem, kas aizvadīti, savaldot nojaukšanas bumbas, tverkojot ar plīša lācīšiem un apbedījot dažus beigtus mājdzīvniekus (dead petz), Sairusa savu pārdzimšanu sāka maijā, atklājot pirmo sava jaunā albuma singlu „Malibu”.Salīdzinājumā ar iepriekšējām stipri vienkāršotā melodija nesa sev līdzi arī stipri vienkāršāku dziedātājas tēlu. Tai sekojošās dziesmas „Inspired” un „Younger Now” pierādīja, ka jaunākais un svaigākais Mailijas tēls (un mūzika) ir uz palikšanu.
Mailijas albums „Younger Now” veikalu plauktos nonāks 29.septembrī.

image 5Ko Mailija par savām pārmaiņām stāstījusi žurnālam "Billboard", vari izlasīt šeit.


2. Kellija Klārksone


image 1


Kas attiecas uz vēl vienu popdīvu, kura gatavojas atgriezties pēc ilgāka pārtraukuma, viņas pārdzimšana bijusi atkarīga no darbu deleģēšanas. Pēc divu gadu klusēšanas Kellija Klārksone beidzot nāks klajā ar savu albumu „Meaning of Life”, kas būs viņas pirmais veikums kompānijas „Atlantic Records” paspārnē.Jaunais līgums dziedātājai beidzot ir ļāvis radīt soulmūzikas iedvesmotu albumu, kādu viņa vienmēr ir vēlējusies, bet kāda radīšanu iepriekšējais līgums ar „RCA Records” nepieļāva. Tas ļāvis māksliniecei beidzot justies noteicējai pār savu darbu un sadarboties ar māksliniekiem, kas atbalstījuši viņas vīziju par albumu.

„Es nevēlos, lai mani bērni uzaug ar pamestības sajūtu,” viņa teikusi savā intervijā izdevumam „Entertainment Weekly”. „Man tas ir ļoti svarīgi. Dziesmu rakstīšana aizņem ļoti daudz laika – tu nekad nezini, kad uznāks iedvesma. Es nevēlos palaist garām neko no manu bērnu dzīves.”Galu galā tapis albums, kuru Kellija sauc par savā karjerā mīļāko. „Nekad neesmu vairāk lepojusies ar katru dziesmu,” viņa teikusi žurnālam. „Šis ir pieaugušas sievietes ieraksts. Šo albumu es nebūtu bijusi spējīga radīt 20 gadu vecumā. Šis ir albums, ko vari ierakstīt tad, kad esi dzīvojusi.”

Kellijas albums „Meaning of Life” pie klausītājiem nonāks 27.oktobrī.

image 7Par ko vēl Kellija runājusi šajā intervijā, vari izlasīt šeit.


3. Pink


image 3


Kamēr Klārksone šajā rudenī mēģinās mūs priecēt ar jaunu skanējumi, cita popdīva, kas arī atgriežas mūzikas apritē, cer atrast mazliet savas vecās, labās maģijas.

Pēc piecu gadu pārtraukuma Pink ir gatava laist klajā savu septīto albumu „Beautiful Trauma”. Par spīti tam, ko tu esi secinājis, izdzirdot albuma pirmo singlu „What About Us”, šis albums viņas diskogrāfijā atgriezīšot mazliet laimes.„Nebija nekāda cita mērķa kā vien tas, lai šis nebūtu ar lēnām, bēdīgām dziesmām pilns albums, jo kādu laiku man tādi vien bija bijuši,” dziedātāja atklājusi tam pašam „Entertainment Weekly”.

„Es uzskatu, ja cilvēki to sapratīs, tad sapratīs,” viņa teikusi. „Un tie, kuri nesapratīs, nesapratīs. Šobrīd atrodos vietā, kad esmu ar to pilnīgi mierā.”

Par Pink jauno albumu „Beautiful Trauma” varēsim priecāties jau no 13.oktobra.

image 6Kādus savas dzīves noslēpumus Pink nesen atklājusi Elenai Dedžneresai, vari izlasīt šeit.


4. Teilore Svifta (Taylor Swift)


image 8


Protams, saruna par popdīvu atdzimšanu nebūtu pilnīga bez Teilores Sviftas pieminēšanas.

Trīs gadus pēc sava pēdējā albuma „1989” izdošanas, piedzīvojot savu daļu negatīvas publicitātes, dziedātāja ir ņēmusi publikas attieksmi pret viņu un pavērsusi to otrādi, publicējot sava sestā albuma ar tik daudzsološo nosaukumu „Reputation” reklāmas materiālus.Viņas pirmais singls „Look What You Made Me Do” tiešsaistē izsauca īstu apšaudi, bet tam sekojošais videoklips ir raisījis vairāk sarunu nekā seriāla „Pazudušie” („Lost”) fināls.

Tomēr tieši otrais singls „…Ready for It?” bija tas, kurš pierādīja, ka „jaunā Teilore” nenozīmē vien jaunu izskatu, bet arī pavisam jaunu skanējumu. Vai tev patīk Teilores pievēršanās elektropopam vai nē, viens ir pilnīgi skaidrs – šī pārdzimšana strādā.Teilores „Reputation” pārdošanā nonāks 10.novembrī.

image 4Par visiem rekordiem, ko izdevās pārspēt „Look What You Made Me Do”, vari izlasīt šeit un šeit.

Vecā Teilore ir mirusi. Lai dzīvo jaunā Teilore!


Lai arī Teilores dominēšanai šā rudens mūzikas topos nav nepieciešamas gaišreģa spējas, pārējo jaunradīto dāmu liktenis nav tik skaidri noteikts. Tomēr, vai nu viņu jauno skanējumu fani uzņems ar atplestām rokām vai nē, viens ir skaidrs: šīs popdīvas nebaidās radīt viļņus un palikt uzticīgas pašas sev. Ko gan vēl vairāk mēs varētu vēlēties?

image 10
Miley Cyrus, Kelly Clarkson, Taylor Swift, Pink


Kuras daiļavas pārdzimšanu tu gaidi ar vislielāko sajūsmu?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white