„Rolling Stone” par šīs vasaras dziesmu nosauc Selēnas Gomesas „Back to You”

Publicēšanas datums : 05.07.2018

Mieru, tikai mieru...

Šā gada maijā Selēna Gomesa (Selena Gomez) atgriezās mūzikas apritē ar dziesmu „Back to You”, kas bija viņas pirmais singls šogad un jaunākā dziesma kopš pagājušā gada oktobrī klajā laistā kopdarba ar Marshmello „Wolves”.

Pateicoties stilīgajam kantrī – EDM producēšanas darbam un vieglajam vokālam, dziesma bez piepūles sevī bija iemiesojusi aktuālākās šī brīža radio skanošās mūzikas tendences, šķietami viegli nodrošinot māksliniecei vēl vienu Top 40 singlu daudzās valstīs, tostarp ASV, kur tas Gomesai bija jau 15.pēc kārtas.Par spīti savam stilīgajam atmiņā paliekošajam videoklipam „lipīgā”, patīkamā, bet neuzkrītošā dziesmiņa lielai daļai klausītāju tā uzreiz nekrita ausīs kā „šīs vasaras dziesma”, tomēr žurnāls „Rolling Stone” tai piešķīris tieši šādu titulu.

Protams, tas nevarēja palikt bez reakcijas sociālajos medijos. Vieni metušies to nosvinēt…


… citi pauduši savu neizpratni par šādu iznākumu, īpaši tāpēc, ka uz šo titulu tik pat labi varēja pretendēt Cardi B, Bad Bunny un J Balvin kopdarbs „I Like It” un Arianas Grandes (Ariana Grande) triumfa pilnā atgriešanās singlā „No Tears Left to Cry”.


Kā izrādās, „Back to You” tomēr nav tā dziesma, ko „Rolling Stone” oficiāli atzinis par 2018.gada Vasaras dziesmu – tā ir tikai viena no daudzām, ko slavenais žurnāls šogad izvirzījis cīņai par šo titulu. Ar pilno sarakstu vari iepazīties šeit.

Tad nu, jā, hmm… šķiet, ka spriedums šajā lietā vēl nav pieņemts, tāpēc tev vēl ir iespēja (vēlreiz) noklausīties tās visas, lai pieņemtu savu lēmumu šajā jautājumā!

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white