Robijs Viljamss uzstāsies FIFA Pasaules kausa atklāšanas ceremonijā

Publicēšanas datums : 12.06.2018

Mūziķis ir paziņojis savos sociālajos tīklos, ka viņš uzstāsies FIFA Pasaules kausa izcīņas atklāšanas ceremonijā Krievijā šo ceturtdien, 14. jūnijā. 

Robijs Viljamss (Robbie Williams) uzstāsies 80’000 cilvēku priekšā, neskaitot visus skatītājus aiz TV ekrāniem visā pasaulē. “Angels” izpildītājs kāps uz Maskavas Lužņiku stadiona skatuves tieši pirms čempionāta atklāšanas spēles starp mājiniekiem, Krieviju, un Saūda Arābiju. Mūziķim pievienosies arī krievu soprāns Aīda Garifullina (Aida Garifullina). 

“Savā karjerā es esmu paveicis daudz un FIFA Pasaules kausa atklāšana… tas ir bērnības sapnis,” dziedātājs teica ar lielu pagodinājumu. “Mēs vēlētos ielūgt futbola un mūzikas fanus ballēties ar mums Krievijā, stadionā vai pie saviem TV ekrāniem mazliet pirms spēles, lai piedzīvotu neaizmirstamu šovu.” 

 

Atgādinām, ka šī Pasaules kausa himna ir Nicky Jam, Vila Smita (Will Smith) un Eras Istrefi (Era Istrefi) kopdarbs, ar Diplo palīdzību, “Live It Up!”. Tikai nesen iznāca dziesmas oficiālais mūzikas video klips, kura galvenā tēma ir vienotība. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white