Robijs Viljams izdod jaunu singlu "Can’t stop Christmas"

Publicēšanas datums : 20.11.2020

Klajā nāk popmūzikas meistara Robija Viljama (Robbie Williams) jaunais singls “Can’t Stop Christmas”.

Jaunā dziesma  “Can’t Stop Christmas”  ir Robija oriģināl kompozīcija ieturēta labākajās Ziemassvētku melodiju tradīcijās. Tās ironiskais teksts par “neaizmirstamo” 2020.gadu apvienojumā ar pacilājošo melodiju ir radīta ar domu uzlabot cilvēkiem garastāvokli. Dziesmu tekstā atradīsiet atsauces uz “Zoom” un “FaceTime” sazvaniem, zeķēm un roku dezinfekcijas līdzekļiem, kā piemērotām šī gada Ziemassvētku dāvanām, iepirkšanos tiešsaistē un sociālo distancēšanos. “Santa Klaus ir savās kamanās, bet tikai divu metru attālumā,” tā Robijs raksturo 2020. gada Ziemassvēstku sajūtas, taču tajā pašā laikā bailes aizstāj ar cerību. 

Jauno singlu Robijs radījis sadarbībā ar  saviem ilggadējiem domu biedriem  producentu Gaju Čamberru (Guy Chambers) un Ričardu Flaku (Richard Flack). 

Jāatzīmē, ka šī dziesma tiks iekļauta atkārtoti izdotajā  pērn izdotajā kritiķu un publikas novērtētajā albumā  “The Christmas Present”. Šajā  dubultalbumā iekļautas gan  orģināl dziesmas, gan tradicionālas Ziemassvētku dziesmas Robija versijās. Albuma ierakstā piedalījušies tādi māklsinieki kā  Rods Stjuarts (Rod Stewart), Braiens Adams (Brian Adams), Džeimijs Kalams (Jamie Cullum) un Taisons Fjūrijs (Tyson Fury). Pērn izdodais albums Robiju uznesa topu augšgalā un tas bija jau trīspadsmitais viņa albums Nr.1 Lielbritānijā. Tādējādi viņš atkārtoja Elvisa Preslija rekordu par visvairāk Nr.1 albumiem Lielbritānijā.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white