Rita Ora lūdz palīdzību pazīstamiem mūziķiem

Publicēšanas datums : 14.01.2021

Tapis zināms, ka angļu dziedātāja Rita Ora jau šomēnes plāno atgriezties mūzikas pasaulē ar jaunu singlu.

Un, kā izrādās, šajos centienos viņai palīdzīgu roku sniedzis grupas Bastille dalībnieks Dens Smits (Dan Smith) un dziesmas “Never Forget You” autors MNEK, kurš pie jauniem hitiem palīdzējis tikt arī Dua Lipai (Dua Lipa), Bejonsei (Beyonce), Madonnai (Madonna) un grupai Little Mix.

Jauno dziesmu sauks “Flame”, un kā britu bulvārpresei apgalvojis kāds zinātājs, tā esot sarakstīta jau pirms laba laika un tai esot lielisks potenciāls. Turklāt singlu esot paredzēts iekļaut televīzijas kanāla “Sky Cinema” jaunajā filmā “Twist”, kurā aktrises statusā piedalās pati Rita un kuru paredzēts palaist tautās 29. janvārī. 

Ritai tajā paredzēta sieviešu kārtas The Artful Dodger loma (tēls, ko radījis rakstnieks Čārlzs Dikenss (Charles Dickens) savā romānā “Olivers Tvists” (“Oliver Twist”), kura ekranizācija arī būs jaunā filma). Viņa būs nepilngadīga kabatzagle bandā, ko vadīs Fagins (Fagin) jeb sers Maikls Keins (Sir Michael Caine).

Atgādinām, ka pēdējais muzikālais gabals, ko esam saņēmuši no Oras jaunkundzes, ir bijusi 2020. gadā klajā laistā dziesma “How to Be Lonely”, kuru viņai “piespēlēja” pats Luiss Kapaldi (Lewis Capaldi) atzīstot, ka pats to galīgi nejēdz nodziedāt.

Tikmēr pati Rita ir atzinusi, ka, veidojot savu trešo albumu, vēlējusies sevi izaicināt. Viņa vēloties eksperimentēt un ar savu mākslu nojaukt robežas. 

Viņa sacījusi: “Uz manu ierakstu studiju ir nākuši cilvēki no visas pasaules. Esmu pie tā ar pārtraukumiem strādājusi pēdējos divus gadus. Man ir plāns, ka mans trešais albums būs kaut kas tāds, ko nekad iepriekš neesmu darījusi.”

Izskatās, ka vismaz iesākumam jābūt labam.

Foto: footwearnews.com

 Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Rita Ora

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white