RITA ORA kļuvusi par visu laiku veiksmīgāko Britu izpildītāju

Publicēšanas datums : 08.10.2018

Līdz ar jauno singlu ‘LET YOU LOVE ME’, Rita Ora kļust par vienīgo sieviešu izpildītāju, kurai ir izdevies iekļūt oficiālajā Lielbritānijas Top 10 ar trīspadsmit dziesmām.

Ar sasniegtajiem panākumiem Rita Ora tiks ierakstīta vēsturē, pārtraucot 30 gadus ilgušo rekordu, kurš piederēja izpildītājām Šērlija Besijai (Shirley Bassey) un Petulai Klārkai (Petula Clark), kurām topā izdevās iekļūt ar 12 un 10 hitiem.

“Esmu pateicīga un pagodināta – tas ir neprāts! Man trūkst vārdu, lai aprakstītu, ko šie panākumi man nozīme. Novērtēju no sirds ikviena atbalstu, paldies faniem! Bez jums es nespētu tur nonākt. Apsolu turpināt jūs vest “Phoenix” ceļojumā un darīt to cik labi vien spēju,” stāsta Rita Ora.

Kopš pagājušā gada Jūnija aizsākās Ritas Ora panākumi, kāpjot valsts oficiālajā topā - Your Song (7), Lonely Together (with Avicii, 4), Anywhere (2), For You (8) un Let You Love Me (8).

Aizvaditā vasara jaunajai izpildītājai ir bijusi visai iespaidīga un spēcīgi papildina viņas panākumu uzskaiti – izpārdota Eiropas tūre ar priekšnesumu vairāk kā 33 uzstāšanās reizēs, pieci viņas lielākie hiti sasnieguši 1,3 miljardu lielu klausījumu. Globālais hits “Your Song”, kura autors ir Eds Šīrans (Ed Sheeran) un Stīvs Maks (Steve Mac) pārsniedz 352 miljonu klausījumu un ir arī dziedātājas lielākais hits Eiropā. Turpintot – Augustā tika izdota dziesma , ‘Lonely Together’ sadarbībā ar populāro producentu/ DJ Avicii, kurš kļuva par hitu pasaulē, daudzkur iekļūstot Top10, sadarbība ar Liamu Peinu (Liam Payne) izrādījās ne mazāk veiksmīga, nopelnot dziedātājai #2 Anglijā un iekļūst filmas “Fifty Shades Freed” skaņu celiņā, un vēl viena veiksme - ‘Girls’, sadarbība ar Cardi B, Bebe Rexha & Charli XCX . Visi pieminētie hiti tiks iekļauti dziedātājas albumā “Phoenix”, kas pie klausītājiem nonāks 23. novembrī.


Albuma ‘PHOENIX’ iepriekšpasūtīšana : https://atluk.lnk.to/Phoenix

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white