Rīgā uzstāsies Džeimss Blants

Publicēšanas datums : 29.11.2017

Nākamā gada 20. maijā Rīgā uzstāsies slavenais britu mūziķis Džeimss Blants (James Blunt). 

Turpinot prezentēt savu jaunāko albumu “The Afterlove”, britu mūziķis Džeimss Blants ir ieplānojis pieturas vietu arī Latvijā. Koncerts notiks 20. maijā “Arēnā Rīga”, kur dzirdēsim ne vien viņa jaunākās dziesmas, bet visticamāk arī tādus viņa superhitus kā “You’re Beautiful” un “Goodbye My Lover”. 

Šā gada martā Blants laida klajā savu piekto studijas albumu “The Afterlove”. Zināms, ka lielu lomu albuma tapšanā spēlējis arī mūziķa draugs, kolēģis un nesen pasludinātais dēla krusttēvs, Eds Šīrans (Ed Sheeran). 

Kā apgalvojis pats Blants, Šīrans ne tikai uzrakstīja viņam dziesmu, ko iekļaut jaunajā albumā, bet sniedza veselu meistarklasi, lai uzlabotu “You’re Beautiful” autora komponēšanas prasmes. “Mums bija apmaiņa. Es biju viņa slēpošanas instruktors (es viņam mācīju slēpot), un vakarā viņš man mācīja, kā rakstīt dziesmas,” kādā intervijā gada pirmajā pusē atklājis Blants. 

Grrrr. Sexy. @teddysphotos

A post shared by James Blunt (@jamesblunt) on

 

Jūnijā abi mūziķi devās kopīgā Ziemeļamerikas koncerttūrē, kuras laikā Blants pildīja Eda Šīrana iesildošā mākslinieka pienākumus. Par Blanta draudzību ar Edu Šīranu, jauno albumu un koncerttūri vairāk uzzini šeit

Biļešu iepriekšpārdošana uz koncertu sāksies jau piektdien, 1. decembrī. Vairāk informācijas meklē “Biļešu Serviss” mājaslapā. 

Mākslinieki: James Blunt, Ed Sheeran

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white