Rianna jaunajā fotosesijā pazaudējusi uzacis

Publicēšanas datums : 02.08.2018

Ja runa ir par pārvēršanās mākslu, Rianna (Rihanna) ir īsta pārvērtību meistare.

„Grammy” balvu laureāte, kosmētikas kompānijas īpašniece un stila valdniece Rianna ir modes žurnāla „Vogue” Lielbritānijas izdevuma septembra numura zvaigzne. Kārtējo reizi māksliniece pierādījusi savu mainīgo dabu, pozējot bagātīgi volāniem rotātos košu krāsu tērpos un ar īstām puķu buķetēm uz galvas.

image 1Vēl vairāk paspilgtinot šīs avangardiskās pārvērtības, dziedātāja skatās kamerā, izdaiļota ar sulīgām plūmju krāsas lūpām, ēterisku acu grimu un knapi saredzamām diegveida uzacīm, kas ir īpaši atšķirīgs stils no tā, kādā esam pieraduši Riannu redzēt.

Lai arī nav īsti skaidrs, kam tieši mēs varam pateikties par šīm Riannas uzacu neticamajām pārvērtībām, 30 gadus vecā superzvaigzne vēl vienu reizi ir pierādījusi, ka viņa spēj „iznest” pilnīgi jebko.

image 2
Rihanna


Tomēr pastāv arī dažas lietas, kas tāpat kā mūsu visu prātu nodarbina arī Riannu. Kad viņai jautāts par viņas figūru un to, kāpēc viņa ir tā sieviete, kura patīk arī citām sievietēm, dziedātāja, dejotāja un aktrise atbildējusi sev raksturīgajā atklātajā stilā.

„OK, jūs prasāt nepareizajam cilvēkam. Es nezinu, varbūt tas ir tāpēc, ka pašlaik esmu „branga”. Es nezinu. Es gatavojos atgriezties sporta zālē un pievērsties tamlīdzīgām lietām un es ceru, ka nezaudēšu savu dibenu, gurnus un visus savus augšstilbus. Es zaudēšu kaut ko, bet ne visu. Un par savām krūtīm es domāju: „Es visu pazaudēšu, viss pazudīs!” Taču, vai zināt, visam ir sava cena. Ja tu gribi, lai tev ir dibens, tad tev būs arī vēders,” viņa sacījusi žurnālam.

image 4
Rihanna


Tā kā Rianna ir viena no lielākajām pasaules zvaigznēm, faniem, protams, arī interesē viņas mīlas dzīve un tas, kā viņa tiek galā ar randiņu pasauli.

„Man daudz tiek jautāti padomi attiecībā uz puišiem,” Rianna atzinusi. „Manuprāt, daudzi cilvēki satiekas ar citiem cilvēkiem un tad viņi satiekas ar ideju, kādi šie cilvēki varētu kļūt, taču tāds cilvēks nekad neparādās, un viņi visu laiku nežēlīgi viļas. Cilvēks vienmēr var kļūt labāks, vienmēr var kļūt sliktāks, bet tev ir jābūt mierā ar to cilvēku, ar kādu tu satiecies.”

image 3
Rihanna


Gudrs padoms no vienīgās un neatkārtojamās Riannas. Pavadījusi izklaides industrijā vairāk nekā desmit gadu, māksliniece ir iemācījušies kādu nieku par to, kādus cilvēkus ielaist savā dzīvē, vai tās būtu romantiskas attiecības vai kādas citas.

„Es esmu ļoti izvēlīga draugu ziņā. Man nepatīk atklāties ikvienam, tāpēc, kad tu atrodi cilvēkus, kas ir lieliski un uzticīgi, tu nevēlies viņus laist vaļā,” intervijā žurnālam skaidrojusi dziesmas „Wild Thoughts” izpildītāja.„Es viena pati publikas priekšā esmu atradusies no tīnes vecuma, tāpēc šie cilvēki man ir kļuvuši gluži vai par ģimeni.”

Ar uzacīm vai bez, bet arī mēs labprāt vēlētos ieskaitīt sevi Riannas draugu pulkā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white