Reālā dzīve uz šovbiznesa skatuves jaunā mūzikas projektā

Prezentējam jaunu mūzikas projektu - “Rīga Plaza Šovbiznesa skolu”, kurā izpildītāji ne tikai attīstīs dziedātprasmi un mūzikas instrumentu spēli pie slaveniem un pieredzējušiem mūziķiem, bet arī meistarklasēs un praktiskās nodarbībās gūs atbildes uz jautājumiem, ko citi mēģina izprast daudzu gadu garumā. Pasniedzēji ir skatuves mākslinieki, kuri bauda klausītāju mīlestību, izdzīvojuši šovbiznesa radītos procesus un radījuši savu stabilo vietu mūzikas biznesā ne tikai Latvijā.

Savā pieredzē dalīsies:

Ģitāra KASPARS ZEMĪTIS – ģitārists, komponists, aranžētājs

Basģitāra INGARS VIĻUMS – “Prāta vētra” basģitārists

Bungas PĒTERIS LUNDE – “The Sound Poets”, “Pienvedēja piedzīvojumi” bundzinieks

Klavieres MĀRIS VITKUS – “Very Cool People” pianists, džeza un popmūzikas mākslinieks 

Dziedāšana DŽANETE TABAKA – uzstāšanās mākslas pasniedzēja, autore grāmatai “Singers Guide to Stage Presence” – kā kļūt par harismātisku mākslinieku

Dziedāšana ANMARY– solo māksliniece, kura palīdzēs attīstīt izpildījuma kvalitāti

“Rīga Plaza Šovbiznesa skolas” dalībnieki tiks "ielikti" situācijās, kurām agrāk vai vēlāk iziet cauri visi mūziķi. Meistarklases un vieslekcijas vadīs radio personība un mūzikas eksperts Toms Grēviņš, radio StarFM ētera personība Egons Reiters, psihoterapeite ar pieredzi būt uz skatuves Aina Poiša, režisors un aktieris Kārlis Anitens, modes dizainers un stila eksperts Aleksandrs Pavlovs, aktieris un režisors Māris Bezmers, žurnāla “Santa” galvenā redaktore Iveta Troalika, džeza mūziķe Inga Bērziņa un citi. 

Modes un izklaides centrs “Rīga Plaza” kļuvis par Šovbiznesa skolas vēstnesi. “Ikvienam ir tiesības piepildīt savu sapni un esam gandarīti, ka jaunradītajā šovbiznesa skolā šāda iespēja tiks sniegta talantīgiem cilvēkiem. Vēlamies aicināt ikvienu nebaidīties un nākt attīstīt savas spējas pie spēcīgiem un pieredzējušiem meistariem, lai jau gada beigās spīdētu uz lielās skatuves!” saka “Rīga Plaza” pārvaldnieka “Colliers” aktīvu pārvaldes direktore Irīna Toropova.

“Rīga Plaza Šovbiznesa skolas” idejas autori ir producenti Signija Miltiņa un Oskars Krūklis. “No bērnības būdami uz skatuves paši, sapratām, ka kvalitatīvai muzicēšanai nepietiek tikai ar balss vai mūzikas instrumenta spēles attīstīšanu. Mēs saskārāmies ar mākslinieciskiem un organizatoriskiem jautājumiem, ko pieprasa skatuves dzīve un sagaida klausītāji. Sākot ar to, kā no izpildītāja kļūt par mākslinieku, kā atklāt savu harismu, kā radīt oriģinālmūziku, lai tā skanētu radiostacijās. Un beidzot ar to, kā noorganizēt koncertus, kā veidot tēlu ne tikai uz skatuves, bet arī medijos, kā norit reālais darbs ierakstu studijā, kā nenobīties improvizēt un uzstāties kameras priekšā. Un visbeidzot – kad un pie kā vērsties?”

Līdz šā gada 14. februārim aicinām pieteikties mācībām “Rīga Plaza Šovbiznesa skolā” pilngadīgus izpildītājus. Pieteikšanās vietnē www.sovbiznesaskola.lv.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white