Rag’n’Bone Man un Pink ir sadziedājušies

Publicēšanas datums : 31.03.2021

 Rag’n’Bone Man jaunajā albumā dzirdēsim arī viņa un dziedātājas Pink duetu.

Ja atceramies, tad dziesmas “Who Knew” izpildītāja un britu mūziķis un mūzikas autors plānoja sadarboties jau 2020. gada BRIT Awards ceremonijas ietvaros. Taču tagad viņu kopīgā dziesma “Anywhere Away From Here” būs dzirdama Rag’n’Bone Man ilgi gaidītajā albumā “Life By Misadventure”, kas iznāks 7. maijā. 

image 1

Par to, kā abi nonākuši līdz duetam, Pink laikrakstam “The Sun” pastāstījusi: “Es pirmo reizi satikos ar Rag’n’Bone Man Eiropā, 2017. gadā, neilgi pēc tam, kad biju dzirdējusi viņa dziesmu “Human”.

Tobrīd es jau biju iemīlējusies viņa balsī, un, kad mēs satikāmies, es ātri sapratu, ka viņam ir tikpat skaista dvēsele. Kopš tā laika es zināju, ka kādu dienu vēlētos ar viņu sadarboties. “Anywhere Away From Here” ir labākā dziesma, ko mums abiem izpildīt. Esmu ļoti pagodināta par iespēju piedalīties šajā projektā.”

Tikmēr dziesmas “Skin” izpildītājs piebildis: “Šī dziesma ir godīgs skats uz brīdi, kad mēs gribas vienkārši pazust no neērtām situācijām, par ievainojamību, kas piemīt mums visiem. Tas, ka šajā dziesmā piedalās Pink, man ir liels gods, un es ļoti priecājos, ka viņa atrada šādu iespēju.”

Kā jau rakstījām, pagājušajā nedēļā Rag’n’Bone Man, kura īstais vārds ir Rorijs Greiems (Rory Graham), laida klajā gaidāmā albuma otro singlu “Fall In Love Again”. 

“Anywhere Away From Here” ir plānots kā trešais albuma singls un to paredzēts laist klajā 9. maijā.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Rag'n'bone Man, Pink

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white