Rag'n'Bone Man prezentē savu nākamo singlu

Publicēšanas datums : 17.07.2017

Rag’n’Bone Man atklājis “As You Are” kā savu nākamo singlu no sava ievērojami veiksmīgā debijas albuma “Human”. 

Dziesma “As You Are” ir apstiprināta kā nākamais Rag’n’Bone Man singls, sekojot viņa iepriekšējiem topu grāvējiem “Human” un “Skin”. Līdz ar singla izziņošanu, britu mūziķis publicējis arī dziesmas oficiālo video klipu. 

“Dziesma ir par būšanu patiešām saturīgam ar kādu, kuru tu no visas sirds mīli,” skaidro Rag’n’Bone Man, kura īstais vārds ir Rorijs Greiems (Rory Graham). “Varētu domāt, ka tas izklausās banāli, bet tā ir taisnība. Es vēlējos to atspoguļot arī video klipā, un kā gan to izdarīt, ja ne parādīt patiesas emocijas starp draugiem, ģimeni un cilvēkiem, kurus patiešām mīli.” 

Rag’n’Bone Man debijas albums “Human” ir kļuvis par vienu no šā gada vislielākajiem panākumiem. Vispirms jau Greiems tika pie Britu mūzikas kritiķu balvas (BRITs Critics’ Choice), tad viņa albums iekļuva Apvienotās Karalistes albumu topa līderpozīcijā un nav pametis labāko piecinieku nu jau kādu 21 nedēļu. Zināms arī, ka “Human” ir ceturtais visstraujāk pārdotais debijas albums pēdējo desmit gadu laikā, bet līdz šim otrais vislabāk pārdotais albums 2017. gadā. Beigu beigās tas ir arī ceturtais vispopulārākais šā gada vinila ieraksts.

Vai “As You Are” izdosies turēties līdzi iepriekšējo singlu sasniegumiem? To rādīs laiks. 

Mākslinieki: Rag'n'bone Man

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white