Rag’n’Bone Man izmantojis laiku lietderīgi

Publicēšanas datums : 03.02.2021

Vispārējai izolācijai, kā izrādās, ir arī savs labums.

Tā nu Rag’n’Bone Man bijis laiks sava jaunā albuma “Life By Misadventure” dziesmas pirms to ierakstīšanas riktīgi izdzīvot.

Kā jau esam ziņojuši, dziesmas “Giant” izpildītājs pēc trīs gadu klusēšanas ir atgriezies ar jaunu singlu “All You Ever Wanted”, kas nāk no viņa gaidāmā solo albuma, kas sekos 2017. gadā izdotajam “Human”.

Jaunais albums ticis ierakstīts Nešvilā, un tā tapšanā savu roku pielicis “Grammy” laureāts producents Maiks Elizondo (Mike Elizondo). Mūziķis, kura īstais vārds ir Rorijs Greiems (Rory Graham), preses relīzē sacījis, ka apstākļi, kad starp dziesmas uzrakstīšanu un tās ierakstu pagājis kāds laiks, palīdzējuši viņam pieslīpēt dziesmu vārdos paustās emocijas.

“Šoreiz mums bija pietiekami daudz laika, lai izdzīvotu šīs dziesmas,” viņš skaidrojis.

“Pārāk bieži iepriekš ir bijis tā, ka mēs uzrakstām dziesmu un man tā ir jāiedzied jau tajā pašā dienā, un tieši šo versiju mēs iekļāvām albumā. Šoreiz bija daudz vieglāk jaunajā mūzikā iekļaut īstas emocijas.”

Nupat 36. dzimšanas dienu nosvinējušais mākslinieks piebildis, ka albuma pirmajam singlam iedvesmu guvis savā dzimtajā zemē Anglijā.

“Skatoties uz Braitonu un Londonu, kurās es uzaugu, man bija skumji... atcerējos visas tās vietas, kas vairs nepastāv,” viņš atklājis.

Atgādinām, ka “Life By Misadventures” pie klausītājiem nonāks 23. aprīlī, bet dziesmu “All You Ever Wanted” vari klausīties jau tagad.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Rag'n'bone Man

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white