Rag’n’Bone Man citus mūziķus sauc par garlaicīgiem

Publicēšanas datums : 08.06.2021

Angļu mūziķis Rag’n’Bone Man uzskata, ka lielākā daļa citu mūzikas zvaigžņu ir garlaicīgi.

Dziesmas “Anywhere Away From Here” izpildītājs atzinis, ka, pirms kļuvis par zvaigzni, bijis iedomājies, kā uzstāsies festivālos un to aizkulisēs piedzīvos dažādas pakāpes jautrību ar citiem mūziķiem, un bijis ļoti pārsteigts, kad izrādījies, ka visi mūziķi turas paši pie savas kompānijas un ar citiem tikpat kā nekomunicē.

Laikraksts “Daily Star” ziņojis, ka Rag’n’Bone Man, kura īstais vārds ir Rorijs Greiems (Rory Graham) sacījis: “Kad es pirmo reizi nonācu mūzikas industrijā, es iedomājos, kā tas būs – spēlēt festivālos un satikt citas grupas. Es domāju: “Tas būs vienkārši lieliski, es satikšu visus šos cilvēkus un mēs visi pēc pasākuma kopā piedzersimies.”

Un tad, kā izrādās īstenībā, lielākā daļa cilvēku ir visai garlaicīgi. Neviens pēc koncerta nevēlas aprunāties un kopā iedzert, lielākā daļa mākslinieku uzturas vien paši savā burbulī. 

Es vēlos iedrošināt cilvēkus kļūt mazliet jautrākiem.”

Tāpat 36 gadus vecais mūziķis nesen atzinis, ka uzskata, ka viņa paaudze ir parādā nākamajai runāt par savām sajūtām un tās izrādīt, lai nevienam nešķiet pieņemami ciest vienatnē un klusumā, tieši tāpēc viņš ir tik atklāt savās dziesmās.

Par savu otro albumu “Life By Misadventure”, kas sekoja 2017. gadā iznākušajam “Human”, dziedātājs izteicies: “Tajā ir viena kopīga tēma – pieaugšana... Mēs visi kaut kā mēģinām ar to tikt galā, arī es cenšos. Mēs esam uzauguši laikā, kad izrādīt savas jūtas bija ļoti grūti, mūsu panadze ir atbildīga par to, lai mūsu bērni šādas grūtības neizjūt.”

Dziesmas “Giant” izpildītājs piebildis, ka viņam pašam bijis nepieciešams atrasties vienā telpā ar daudziem cilvēkiem, kuri jūtas ērti runāt par dziļi personiskiem tematiem, lai viņš pats varētu līdz klausītājiem “nogādāt” savu patiesību tādā veidā, lai viņi to saprastu.

Rag’n’Bone Man stāstījis: “Ikviena albumā iekļautā dziesma ir sākusies kā teikums vai rindkopa. Viss sākās ar blociņiem, zīmuļiem un pildspalvām. Kad tu mēģini kaut ko izstāstīt, kad tu mēģini līdz citiem nogādāt savu patiesību, tev ir jājūtas ērti, tu nevari to darīt telpā ar cilvēkiem, ar kuriem tu nejūties ērti, tas vienkārši nestrādā. Vienmēr ir jāuzdod jautājums, vai šim stāstam ir jēga? Vai tas liks cilvēkiem justies tā, kā tu vēlies, lai viņi justos?”

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Rag'n'bone Man

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white