Radio Latviešu Hiti - Klausies savējos tagad arī Rēzeknē!

Publicēšanas datums : 06.12.2022

VIDEO: Grupa "Latgalīšu Reps" izziņo jauno Latviešu Hiti frekvenci!

 

EHR Mediju Grupa turpina FM apraides paplašināšanu visā Latvijā, un no 1. decembra radio Latviešu Hiti klausāms arī Rēzeknē, 88.9 FM frekvencē.

Pašlaik, kopā ar jaunatklāto frekvenci Rēzeknē, EHR Mediju Grupa ar radio Latviešu Hiti nodrošina aktuālās mūzikas latviešu valodā atskaņošanu kopumā 8 lielākajās Latvijas pilsētās - Rīgā, Valmierā, Cēsīs, Smiltenē, Limbažos, Liepājā un Jēkabpilī. Latvijas radiostacijās mūzika latviešu valodā tiek atskaņota pārāk maz, bet dziesmas latviešu valodā ir unikāla mūsu kultūras sastāvdaļa. Radio Latviešu hitu devīze ir #Klausies savējos, jo EHR ir svarīgi atbalstīt vietējos mūziķus.

Radio Latviešu hiti atskaņo tikai rūpīgi atlasītus un populārus hitus latviešu valodā, kas pasniegti mūsdienīgā audio noformējumā. Pateicoties mūsu komandas pieredzei un zināšanai, esam izstrādājuši Radio Latviešu Hiti programmatisko stilu, kas ļaus klausīties savējos, ienesot harmoniju un patiesas emocijas ik katrā automašīnā, birojā un mājās. Turklāt tā tiek veidota ciešā sadarbībā ar klausītājiem, kuri ar saviem balsojumiem par dziesmām EHR mājaslapā var ietekmēt dziesmu rotāciju un iekļūšanu topos. Sadarbojamies ar plašu mūziķu un izpildītāju loku, veicinot Latvijas mūzikas nozares straujāku attīstību un konkurētspēju. Par būtisku Latviešu Hiti programmas daļu ir kļuvušas ikdienas izklaides ziņas, kurās aktīvi sekojam visiem latviešu mūzikas un kultūras dzīves notikumiem, aktuālāko latviešu hitu ikdienas TOP 5 un nedēļas TOP 20, kā arī raidījums "Pirmā dzirdēšana ar Elī", kurā klausītāji var pirmie uzzināt par mūziķu jaunākajām dziesmām un dzirdēt to pirmatskaņojumus.
Savukārt nedēļas nogales iesākam ar latviešu deju hitu remixiem, ar kuriem īstu ballīšu noskaņu iegriež DJ Uga un DJ Bacon raidījumā "Deju Grīda" - katru piektdienu un sestdienu no 19:00 līdz pat rītam - paši labākie latviešu deju hiti mūsdienīgā un stilīgā skanējumā! 

Radio Latviešu Hiti frekvences

RĪGĀ 101.0 FM

VALMIERĀ 103.4 FM

CĒSĪS 104.7 FM

SMILTENĒ 103.1 FM

LIMBAŽOS 103.0 FM

LIEPĀJĀ 93.5 FM

JĒKABPILĪ 93.4 FM

RĒZEKNĒ 88.9 FM

un, kā ierasts, internetā ehr.fm vai EHR aplikācijā, kā arī automašīnā caur Android Auto vai Apple Carplay.

#KlausiesSavējos - klausies radio Latviešu Hiti!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white