Pusha T kļuvis par precētu vīru

Publicēšanas datums : 23.07.2018

Reperu Desiigner un Ty Dolla $ign kolēģis dziesmā „Circles” Pusha T nu kļuvis par precētu vīru.

Svinīgā ceremonija, kurā reperis daudzu zvaigžņu priekšā mijis gredzenus ar savu ilggadējo mīlestību Virdžīniju Viljamsu (Virginia Williams), notikusi sestdien, 21.jūlijā viesnīcā „Cavalier” Virdžīnijabīčā, Virdžīnijā. (Jā, tās ir trīs Virdžīnijas vienā!)

image 4
Pusha T kāzas


Līgavaiņa vedēja lomā bijis iejuties Farels Wiljamss (Pharrell Williams), bet starp daudziem slavenajiem viesiem tikusi manīta arī realitātes šovu zvaigzne Kima Kardašiana (Kim Kardashian) un viņas vīrs Kanje Vests (Kanye West).

image 3
Pusha T kāzas


Lai arī ne Virdžīnija, ne Pusha T, kura īstais vārds ir Terenss Levars Torntons (Terrence LeVarr Thornton), pagaidām sociālajos medijos nav dalījušies ar nekādām kāzu detaļām, par svinīgā notikuma iemūžināšanu tajos parūpējusies Kima.

Sestdien, darbojoties savā Instagram Stories kontā, Kardašianu klana atvase atklājusi savu kāzu tērpu – zelta krāsas zīmola Balmain minikleitu un mirdzošu Judith Leiber rokassomiņu, kas izveidota retro mobilā telefona formā.

image 6
Kim Kardashian


Pēc tam Kima pavērsusi kameru pret savu melnā smokingā tērpto vīru un paziņojusi: „Ēkā atrodas misters Vests!” („Mr. West is in the building!”)

image 7
Kanye West


Kā ziņojis slavenību baumu portāls TMZ.com, Pusha T un Virdžīnijas salaulāšana bijusi uzticēta repera brālim.

image 2
Pusha T kāzas


Arī kāds cits no viesiem – dīdžejs Dags Vailders (Doug Wilder) – Instagramā atrādījis kadrus no krāšņā pasākuma, kuros redzams izsmalcinātais Virdžīnijas līgavas tērps.

image 1
Pusha T kāzas


Kāzas sekojušas pāris vētrainiem mēnešiem 41 gadu vecā repera, kurš pašlaik ir Kanjes dibinātās ierakstu kompānijas „G.O.O.D.” prezidents, dzīvē.

image 5
Pusha T kāzas


Šā gada maijā Pusha T laida klajā albumu „Daytona”, kura producents bija pats albuma  The Life of Pablo” autors un kas izsauca diezgan lielu skandālu.

image 8Kanje Vests it kā par 85 000 dolāru nopircis tiesības uz attēlu, kurā redzama pāragri aizsaulē aizgājušās mūzikas leģendas Vitnijas Hjūstones (Whitney Houston) narkotikām piebārstītā vannas istaba, lai izmantotu to albuma vākam. Šāda mūzikas mogula rīcība izsauca asu reakciju no mirušās dziedātājas draugu, ģimenes un fanu puses.

Lai kā arī tur būtu, tagad Pusha T būs jāuzņemas arī atbildība par jaunizveidoto ģimeni. Apsveicam jaunlaulātos!

image 9

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white